Aktualności


Zebranie


Dodano 22 stycznia 2019 o godz. 20:09

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze okręgu odbędzie się w dniu 10 marca 2019 roku (niedziela) o godzinie 11:000 w Zajeździe Sądeckim. Protokoły z zebrań sprawozdawczo wyborczych oddziałów wraz z protokołami komisji rewizyjnych należy zeskanować i przesłać najpóźniej do 1-03-2019 roku na e-maila okręgowego. Wersje papierowe proszę dostarczyć na zebranie sprawozdawczo wyborcze do godziny 10:00 w dniu 10-03-2019 roku.


....


Dodano 15 stycznia 2019 o godz. 21:39


Zebranie Zarządu Okręgu........


Dodano 12 stycznia 2019 o godz. 15:11

 

   W środę 16 stycznia 2019  o godzinie 16:00 w Domu Hodowcy  przy ulicy           Krakowskiej w Nowym Sączu odbędzie się posiedzenie Zarządu Okręgu , poszerzone o przedstawicieli Zarządów oddziałów Raba Wyżna oraz Waksmund .

Obecność przedstawicieli wyżej wymienionych oddziałów Obowiązkowa. !!!   

Prosi się również o dostarczenie na to posiedzenie obrączek rodowych przeznaczonych dla oddziału Raba Wyżna.


Film z wystawy


Dodano 6 stycznia 2019 o godz. 22:12

 

Film z wystawy Expo w Sosnowcu dostępny na FB tutaj: FILM


Wystawa


Dodano 5 stycznia 2019 o godz. 13:44

 

 

 

Jedyny przedstawiciel okręgu odbierający nagrodę na gali. Gratulacje Panie Mariuszu. 


Mamy olimpijczyka!


Dodano 3 stycznia 2019 o godz. 20:26

GRATULACJE!!!

fot. K. Kłos


Pomagamy


Dodano 28 grudnia 2018 o godz. 20:58


Życzenia


Dodano 22 grudnia 2018 o godz. 20:34


Zbiórka gołębi na Wystawę Ogólnopolską w Sosnowcu


Dodano 22 grudnia 2018 o godz. 20:32

                   Zbiórka gołębi na Wystawę  Ogólnopolską w Sosnowcu

Środa  2 stycznia  2019 r.

Dom Hodowcy w Nowym Sączu, ul. Krakowska 17a, godz.   9 00

Oddz.  

Limanowa – 1                        7 szt.

 Limanowa – 2                        1 szt.

Nowy  Sącz – 1                        3 szt.

Nowy Sącz – 3                          2 szt.

Krynica                                      1 szt.

Gorlice                                       1 szt.

Beskid Sądecki                          3 szt.

Gołkowice                                6 szt. 10 00       u Pana  Prezesa w Łącku

Nowy Targ     w sklepie u Pana  Pawła Mrowcy godz.      1130

Oddz.    Nowy Targ               1 szt.

Waksmund                            4 szt.

Zakopane                               2 szt.

Podhale – Tatry                    1 szt.

Rabka                              3 szt. godz. 13oo                „ Śiwy Dym ”

Jordanów                        6 szt. godz. 1330                                U Stacha”

Odbiór  gołębi niedziela  w godzinach wieczornych

Oddziały z Podhala -  u Pana Mrowcy

Oddziały  Limanowskie     -    Rynek Limanowa

Nowy  Sącz  - Dom Hodowcy

Kontakt  z Prezesem Okręgu     501484602

Proszę  o 100 % obecność .

     

 


Wyjazd na Olimpiadę


Dodano 19 grudnia 2018 o godz. 17:14

 

Hodowcy z oddziału Wojnicz organizują wyjazd autokarem  na Olimpiadę do Poznania jeśli ktoś byłby zainteresowany prosimy o kontakt pod numerami 535344567 i 698654604.

 


Wystawa Okręgowa 2018


Dodano 10 grudnia 2018 o godz. 20:38

W imieniu Zarządu Okręgu składamy serdeczne podziękowania dla Zarządu oddziału Nowy Sącz za zorganizowanie okręgowej wystawy. Ogrom pracy i zaangażowania, jakim wykazali się hodowcy z komitetu organizacyjnego wystawy, zaowocował wspaniałą uroczystością na wysokim poziomie.

Serdecznie dziękujemy !

 

 

Reprezentacja: 

Standard:

 

 

 

 

Standard Młode

 

 

 

Sport A

 

Sport B 

Sport C

Sport D

 

Sport E

Sport F

Sport G

Sport H 

 

Sport Wyczyn

 

 

 

Fotogaleria

 

 

 

REPREZENTACJA OKRĘGU
na WYSTAWĘ OGÓLNOPOLSKĄ GOŁĘBI POCZTOWYCH
 
KLASA STANDARD
38 Sułkowski Grzegorz LIMANOWA PL-231-14--8881 ciemna 1 92,25
5 Baran Olchawski  Pietruch BESKID SĄDECKI PL-450-15--1992 niebieska 1 92,25
8 Sułkowski Grzegorz LIMANOWA PL-231-16--4944 niebieska 1 92,00
25 Talarczyk-Żygadło GOŁKOWICE PL-229-15--6933 niebiesko-nakr. 1 92,00
48 Kaciczak Mariusz RABKA NL---15-1164357 niebiesko-pstra 1 92,00
106 Sułkowski Grzegorz LIMANOWA PL-231-15--6659 niebiesko-pstra 0 92,25
64 Niźnik Tadeusz JORDANÓW PL-449-13--2312 niebieska 0 92,00
90 Pociecha Dariusz LIMANOWA PL-231-15--4730 niebiesko-nakr. 0 92,00
62 Szczepaniec Tomasz JORDANÓW PL-449-17---836 niebieska 0 91,75
80 Lękawscy Zbigniew i Bernard NOWY SACZ PL-232-15--2488 niebiesko-nakr. 0 91,75
 
KLASA STANDARD MŁODE
115 Chrobak Andrzej WAKSMUND PL-237-18--7459 niebieska 1 91,75
121 Mól Ryszard LIMANOWA PL-231-18--3085 niebiesko-nakr. 1 91,50
212 Szczepaniec Michał JORDANÓW PL-449-18--7825 niebiesko-pstra 0 91,50
204 Szczepaniec Michał JORDANÓW PL-449-18--7845 niebiesko-nakr. 0 91,50
 
KLASA SPORT - A
218 Murzyn Ryszard LIMANOWA 2 BELG-16-6110627 niebiesko-pstra 0 55,760
215 Tarasek Mariola NOWY SĄCZ 3 PL-233-16--1859 niebieska 0 96,74
217 Para Stanisław WAKSMUND PL-237-16--6647 niebieska 0 104,58
KLASA SPORT - B
229 Wójciak Leon RABKA PL-235-13---254 ciemno-nakrap. 1 27,910
226 Chrobak Stanisław GOŁKOWICE PL-229-16---303 niebiesko-nakr. 0 28,510
221 Zasadni Piotr-Mieczysław GOŁKOWICE PL-229-15--3101 niebieska 0 40,070
KLASA SPORT - C
241 Bafia Jan ZAKOPANE PL-238-15--6940 ciemno-nakrap. 1 8,730
236 Sułkowski Robert  Patryk LIMANOWA PL-231-15--8453 niebiesko-nakr. 0 13,740
234 Strączek Józef ZAKOPANE PL-238-14--3037 niebiesko-nakr. 0 20,880
KLASA SPORT - D
250 Bochniarz Józef NOWY SACZ PL-087-15--3471 płowa 0 35,640
247 Mrowca Paweł WAKSMUND PL-237-15-12104 niebieska 1 56,730
248 Talarczyk- Żygadło GOŁKOWICE PL-229-16--3571 niebiesko-nakr. 0 86,85
KLASA SPORT - E (Maraton)
251 Kaciczak Mariusz RABKA PL-235-15--1670 niebieska 0 35,520
255 Bochniarz Józef NOWY SACZ PL-232-14--8039 niebiesko-pstra 0 73,87
253 Sekuła Grzegorz BESKID SĄDECKI PL-450-13---205 niebieska 0 105,60
KLASA SPORT - F (Młode)
269 Witowski Wiesław NOWY SĄCZ 3 PL-451-18--1239 ciemno-nakrap. 1 5,200
258 Mikulski Wiesław KRYNICA PL-230-18--4967 niebieska 0 8,220
266 Michał Kardaś PODHALE-TATRY PL-439-18--2104 niebiesko-nakr. 1 8,700
KLASA SPORT - G (Roczne)
280 Brzana Tadeusz NOWY TARG PL-234-17---769 niebiesko-nakr. 1 6,690
278 Talarczyk-Żygadło GOŁKOWICE PL-229-17--1386 niebiesko-nakr. 1 12,390
275 Francuziak Andrzej JORDANÓW PL-449-17--2137 niebieska 0 17,430
KLASA SPORT - H (Dorosłe)
290 Mrowca Paweł WAKSMUND PL-237-15--3065 niebieska 1 22,120
293 Niźnik Tadeusz JORDANÓW PL-449-15---869 niebiesko-nakr. 1 33,440
292 Adam Zbigniew Biernat LIMANOWA PL-163-16---894 niebiesko-nakr. 1 38,51
KLASA SPORT - WYCZYN Konk-km
364 Zając Józef BESKID SĄDECKI PL-450-14--2919 niebiesko-pstra 0 12 509,890
360 Talarczyk-Żygadło GOŁKOWICE PL-229-14--2101 niebieska 1 11 334,660
362 Toporkiewicz Tomasz GORLICE PL-318-14---935 niebieska 1 11 013,930

Zebranie


Dodano 19 listopada 2018 o godz. 20:30

W dniu 28.11.2018 r. (środa) o godz. 16:00  odbędzie się zebranie zarządu okręgu poszerzone o prezesów oddziałów. 


Jubileusz


Dodano 13 listopada 2018 o godz. 21:34

 

Zarząd Okręgu składa serdeczne podziękowania za przyjęcie zaproszenia, obecnosć  oraz życzenia składane  na uroczystych obchodach jubileuszu
40-lecia Okręgu Nowy Sącz. 

To wielki zaszczyt gościć Państwa w tym wyjątkowym dla nas dniu.

Serdecznie dziękujemy!

 


40 Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych_Brzezna_2018....


Dodano 6 listopada 2018 o godz. 20:33


Góra Świętej Anny 2018..........


Dodano 7 października 2018 o godz. 19:16

 

Reprezentacja ze sztandarem Oddziału 0232 Nowy Sącz 1 podczas pielgrzymki na Górze Świętej Anny od lewej Kulig Zdzisław,Burdel Paweł,Grabek Włodzimierz,Ciurka Piotr

Tradycyjnie ,niezmiennie górale,Dziękujemy


Najlepszy Roczniak Okręgu 2018 roku


Dodano 7 października 2018 o godz. 09:11

 

Hodowca Chrobak Andrzej wraz z najlepszym roczniakiem okręgu 2018 roku

 


Weryfikacja Młode........


Dodano 1 października 2018 o godz. 21:04

 

         Weryfikacja wyników MP młode 2018 odbędzie się w środę 10 października o godzinie 16.00 w Domu Hodowcy przy ulicy Krakowskiej w Nowym Sączu.


MP Młode _2018 przed weryfikacją


Dodano 30 września 2018 o godz. 17:55

 
Zestawienie GMP Młodych 2018 (NMPM) przed weryfikacją
      Hodowca                Konk.  Pkt.    Oddział
  1.  Olech Damian Dariusz     24   932,70  Beskid
  2.  Tarasek Mariola          24   925,80  N. Sącz 3
  3.  Kaciczak Mariusz         24   924,13  Rabka
  4.  Babral R. &  T.          24   918,97  Limanowa 2
  5.  Długosz Józef            24   915,33  N. Sącz 3
  6.  Michalik Hubert          24   914,31  N. Sącz 2
  7.  Fryźlewicz Mieczysław    24   910,47  N. Targ
  8.  Bocheńczak Kamil         24   910,47  Raba Wyżna
  9.  Mól Czesław              24   904,69  Limanowa 2
 10.  Bućko Łukasz             24   903,79  Gorlice
 11.  Michalik Piotr           24   900,23  N. Sącz 2
 12.  Stasina Jerzy            24   897,75  N. Targ
 13.  Wronka Mieczysław        24   896,81  Jordanów
 14.  Bogdan Monika            24   896,06  Gorlice
 15.  Pociecha Dariusz         24   896,02  Limanowa
 16.  Kurczaba Janusz          24   892,70  N. Sącz 3
 17.  Mrowca Marian            24   890,48  Limanowa
 18.  Pluta Paweł              24   888,31  Waksmund
 19.  Litwa Zuzanna            24   886,11  Krynica
 20.  Bocheńczak Jan           24   884,05  Raba Wyżna
 21.  Szczepaniak And. And.    24   881,12  Podhale-Tatry
 22.  Matlag Andrzej           24   880,73  Limanowa 2
 23.  Kotlarz Małgorzata       24   880,66  N. Sącz 2
 24.  Biernat Danuta           24   860,73  Limanowa
 25.  Mrowca Paweł             24   860,09  Waksmund

Wyniki 2018 po weryfikacji...............


Dodano 28 września 2018 o godz. 08:07

 
Wyniki Okręgu Nowy Sącz po weryfikacji Okręgowej w dziale Wyniki lotowe znajduje się również załącznik 
 
 Kategoria A
     Hodowca                          Coeff. Oddział
  1. Zborowski Stanisław        84,94  Limanowa 1
  2. Zborowski Mirosław         92,43  Limanowa 1
  3. Talarczyk-Zygadło          94,56  Gołkowice-Łącko
  4. Mrowca Paweł              120,89  Waksmund
  5. Bochniarz Józef .         139,16  Nowy Sącz 1
  6. Leśnicka Ewelina          142,17  Podhale-Tatry
  7. Olech Damian Dariusz      146,39  Beskid Sądecki
  8. Wójciak Leon              151,05  Rabka
  9. Kaciczak M.M              151,07  Rabka
 10. Matras Bogdan             161,49  Raba Wyżna
 11. Bocheńczak Jan            163,93  Raba Wyżna
 12. Ogorzałek Andrzej-Krzy    170,61  Beskid Sądecki
 13. Mól Krystyna              176,34  Limanowa 2
 14. Parzatka Katarzyna Jan    183,39  Nowy Targ
 15. Mol Czesław               183,59  Limanowa 2
 16. Ziemianin Piotr           186,36  Limanowa 2
 17. Luksa Wiesław Iwona       196,16  Nowy Sącz 3
 18. Kaciczak Mariusz          206,40  Rabka
 19. Michalik Paweł            222,14  Beskid Sądecki
 20. Gabryś Piotr-Rafał        224,55  Gołkowice-Łącko
 21. Pacho Marcin              242,62  Beskid Sądecki
 22. Para Stanisław            243,10  Waksmund
 23. Bobek Jakub               248,45  Podhale-Tatry
 
 
 
Kategoria B
     Hodowca                       Coeff. Oddział
  1. Para Stanisław             95,39  Waksmund
  2. Mak Dariusz                95,79  Jordanów
  3. Murzyn Ryszard            107,47  Limanowa 2
  4. Sułkowski Robert Patryk   116,38  Limanowa 1
  5. Żywiec Bogdan             126,54  Waksmund
  6. Chrobak Stanisław         134,10  Gołkowice-Łącko
  7. Brzana Tadeusz            143,89  N. Targ
  8. Talarczyk-Zygadło         152,61  Gołkowice-Łącko
  9. Kiełbasa Andrzej          191,91  Beskid
 10. Waga Bogdan               213,60  Jordanów
 11. Matusik Szczepan-Artur    227,94  Krynica
 12. Wróbel Krzysztof          235,60  Jordanów
 13. Łękawski Bernard          239,31  Nowy Sącz 1
 14. Maciaszek K. W.           240,50  Jordanów
 15. Florek Mirosław           243,77  Limanowa
 16. Szczepaniec Michał        245,69  Jordanów
 17. Bafia Jan                 249,42  Zakopane
 18. Kunicki Stanisław         251,59  Gołkowice-Łącko
 19. Zasadni Piotr-Miecz       253,09  Gołkowice-Łącko
 20. Szczepaniec K.K           263,57  Jordanów
 21. Basiaga Robert            266,09  Nowy Sącz 2
 22. Szost Krzysztof           271,82  Krynica
 23. Sekuła Grzegorz           281,07  Beskid
 
 
 
 
 
Kategoria C
     Hodowca                       Coeff. Oddział
  1. Bafia Jan                  32,61  Zakopane
  2. Kaciczak Mariusz           86,18  Rabka
  3. Nowak Weronika Grzeg.     115,17  Rabka
  4. Strączek Józef            116,73  Zakopane
  5. Bochniarz Józef .         123,34  Nowy Sącz 1
  6. Szczepaniec T.M.          145,39  Jordanów
  7. Zasadni Józef             145,47  Zakopane
  8. Gabryś Piotr-Rafał        146,18  Gołkowice-Łącko
  9. Wójciak Leon              147,63  Rabka
 10. Majerczyk Stanisław       149,23  Waksmund
 11. Jagieła Rafał             152,28  Gołkowice-Łącko
 12. Luksa Stanisław .         162,45  Nowy Sącz 3
 13. Chrobak Stanisław         168,19  Gołkowice-Łącko
 14. Leśnicka Ewelina          169,26  Podhale-Tatry
 15. Mrowca Pawel              171,47  Waksmund
 16. Bosak Grzegorz            181,37  Podhale-Tatry
 17. Stanuch Piotr             183,25  Gorlice
 18. Bobek Stanislaw           185,92  Podhale-Tatry
 19. Gawlak Hom. Wojciech      187,90  Zakopane
 20. Brzana Tadeusz            228,58  Nowy Targ
 21. Zborowski Mirosław        232,60  Limanowa
 22. Trzop Henryk              234,29  Raba Wyżna
 23. Matras Bogdan             244,42  Raba Wyżna
 
 
 
 
Kategoria M
     Hodowca                         Coeff. Oddział
  1. Bochniarz Józef .            36,67  Nowy Sącz 1
  2. Sułkowski Robert Patryk      56,87  Limanowa 1
  3. Chlipała Władysław           74,29  Limanowa 1
  4. Michalik Piotr               84,82  Nowy Sącz 2
  5. Laskosz Józef                91,59  Nowy Sącz 3
  6. Opoka H-Konstanty A,P.       99,45  Gołkowice-Łącko
  7. Mak Dariusz                 131,99  Jordanów
  8. Basiaga Robert              132,47  Nowy Sącz 2
  9. Arazny Damian               133,90  Nowy Sącz 2
 10. Michalik Paweł              141,54  Beskid Sądecki
 11. Mól Czesław                 146,18  Limanowa 2
 12. Ogorzałek Andrzej-Krzysztof 149,18  Beskid Sądecki
 13. Masko Michał                150,06  Gołkowice-Łącko
 14. Kurczaba Janusz             155,24  Nowy Sącz 3
 15. Bodziony Bogusław           161,15  Nowy Sącz 1
 16. Bobek Jakub                 167,08  Podhale-Tatry
 17. Plata Krzysztof -Dariusz    170,61  Nowy Sącz 1
 18. Luksa Wiesław Iwona         173,05  Nowy Sącz 3
 19. Bogdan Piotr                181,14  Gorlice
 20. Baran Olchaw. Pietruch      181,22  Beskid
 21. Możdżeń Krzysztof           182,05  Raba Wyżna
 22. Tarasek Mariola .           189,75  Nowy Sącz 3
 23. Juszczak Paweł              192,12  Jordanów
  
 
 
 
 Wyniki GMP 2018
 
    Hodowca                         konk.  pkt.    Oddział
  1. Kaciczak Mariusz             35  1868,30  Rabka
  2. Sułkowski Robertpatryk       35  1861,46  Limanowa
  3. Nowak Weronika Grzegorz      35  1857,16  Rabka
  4. Bafia Jan                    35  1854,57  Zakopane
  5. Talarczyk-Zygadło            35  1854,44  Gołkowice-Łącko
  6. Chrobak Stanisław            35  1851,37  Gołkowice-Łącko
  7. Bochniarz Józef              35  1850,09  Nowy Sącz 1
  8. Wójciak Leon                 35  1849,25  Rabka
  9. Mak Dariusz                  35  1848,29  Jordanów
 10. Ogorzałek Andrzej-Krzysztof  35  1846,61  Beskid
 11. Zasadni Józef                35  1844,87  Zakopane
 12. Brzana Tadeusz               35  1843,81  Nowy Targ
 13. Leśnicka Ewelina             35  1841,89  Podhale-Tatry
 14. Stanuch Piotr                35  1841,22  Gorlice
 15. Basiaga Robert               35  1839,90  Nowy Sącz 2
 16. Szczepaniec T.M.             35  1836,26  Jordanów
 17. Kiełbasa Andrzej             35  1835,03  Beskid
 18. Żywiec Bogdan                35  1831,81  Waksmund
 19. Florek Mirosław              35  1827,47  Limanowa
 20. Matras Bogdan                35  1826,53  Raba Wyżna
 21. Strączek Jozef               35  1826,52  Zakopane
 22. Sowa Przemysław              35  1824,69  Gorlice
 23. Majcher M - Z                35  1819,71  Krynica
 
 
 
Intermistrzostwo 2018
 
    Hodowca                    konk.  coeff.   Oddział
 1. Sułkowski Robert Patryk   18  189,475   Limanowa 1
 2. Bochniarz Józef           18  313,133   Nowy Sącz
 3. Kaciczak Mariusz          18  334,026   Rabka
 4. Matras Bogdan             18  375,883   Raba Wyżna
 5. Nowak Weronika Grzegorz   18  434,155   Rabka
 6. Zborowski Stanisław       18  462,681   Limanowa
 7. Para Stanisław            18  464,577   Waksmund
 8. Zasadni Józef             18  485,565   Zakopane
 9. Mak Dariusz               18  506,330   Jordanów
10. Zborowski Mirosław        18  523,271   Limanowa
11. Bafia Jan                 18  569,908   Zakopane
12. Talarczyk-Zygadło         18  603,949   Gołkowice-Łącko
13. Chrobak Stanislaw         18  616,518   Gołkowice-Łącko
14. Bobek Jakub               18  625,384   Podhale-Tatry
15. Kurczaba Janusz           18  626,052   Nowy Sącz 3
16. Ogorzałek Andrzej-Krzy    18  632,975   Beskid
17. Leśnicka Ewelina          18  636,946   Podhale-Tatry
18. Strączek Józef            18  649,264   Zakopane
19. Michalik Paweł            18  661,243   Beskid
20. Gabryś Piotr-Rafał        18  669,741   Gołkowice-Łącko
21. Wójciak Leon              18  676,407   Rabka
22. Florek Mirosław           18  688,478   Limanowa
23. Parzatka Katarzyna Jan    18  711,281   Nowy Targ
 
 Region IV ( 10 wytypowanych gołębi )
      Hodowca                  Konk. Punkty   Oddział 
   1. Mak Dariusz                79  4207,72  Jordanów
   2. Luksa Wieslaw Iwona        67  3423,59  Nowy Sącz 3
   3. Matusik Szczepan-Artur     67  3379,64  Krynica
   4. Nowak Weronika Grzegorz    66  3312,44  Rabka
   5. Bochniarz Józef            65  3418,10  Nowy Sącz 1
   6. Matras Bogdan              64  3239,42  Raba Wyżna
   7. Zając Józef                62  3100,86  Beskid
   8. Włodarczyk Jerzy           60  3145,88  Nowy Sącz 3
   9. Łękawski Bernard           60  3081,41  Nowy Sącz 1
  10. Lesnicka Ewelina           59  2940,75  Podhale-Tatry
  11. Chrobak Stanislaw          58  3145,58  Gołkowice-Łącko
  12. Bobek Stanislaw            57  2973,37  Podhale-Tatry
  13. Kiełbasa Andrzej           56  2891,23  Beskid
  14. Bafia Jan                  56  2883,53  Zakopane
  15. Sekuła Grzegorz            56  2847,91  Beskid
  16. Zasadni Józef              54  2817,98  Zakopane
  17. Walicki Jan                54  2653,74  Beskid
  18. Majcher M - Z              53  2682,12  Krynica
  19. Ogorzałek Andrzej-Krzyszt. 53  2589,36  Beskid
  20. Szczepaniak And. And.      53  2572,17  Podhale-Tatry
  21. Byrda D. Dąbrowski Ł.      53  2571,34  Gorlice
  22. Sowa Przemysław            53  2508,37  Gorlice
  23. Cisowski Robert-Jakub      51  2661,20  Nowy Sącz 3
 
Lotniki tradycyjne zweryfikowane liczone z list oddziałowych, rejonowych i okręgowych na 25% bez lotu z 3 maja 2018
 
Lotniki Dorosłe:
     Hodowca                       Gołąb         Konk. Kkm     Oddział
  1. Straczek Józef              PL-238-14--3037  14  6600,50  Zakopane 
  2. Zając Józef                 PL-450-14--2919  14  6596,49  Beskid    
  3. Majerczyk Stanisław         PL-237-15--2106  14  6588,31  Waksmund   
  4. Obrzut Adam                 PL-450-16--8814  14  6555,05  Beskid     
  5. Mrowca Paweł                PL-237-15-12104  14  6531,66  Waksmund   
  6. Ogorzałek Andrzej-Krzysztof PL-450-15--2162  14  6495,66  Beskid  
  7. Matras Bogdan               PL-236-13--1883  14  6370,69  Raba Wyżna  
  8. Adam Zbigniew Biernat       PL-163-16---894  14  6253,01  Limanowa 
  9. Florek Mirosław             PL-231-16--5756  14  6230,20  Limanowa 
 10. Florek Mirosław             PL-231-14---746  14  6230,20  Limanowa 
 
 
Lotniki Roczne:
     Hodowca                       Gołąb         Konk. Kkm     Oddział
  1. Chrobak Andrzej             PL-237-17--3946  13  6290,63  Waksmund
  2. Maziarz Arkadiusz           PL-233-17--2603  11  4980,98  N. Sącz 2   
  3. Jagieła Marian              PL-229-17--2620  11  4497,40  Gołkowice-Łącko
  4. Hajduk Ryszard              PL-450-17---507  11  4495,74  Beskid
  5. Wieczorek Zdzisław          PL-451-17--2020  10  4181,05  N. Sącz 3 
  6. Zając Józef                 PL-450-17--8006  10  4160,68  Beskid
  7. Mróz Stanisław              PL-231-17--6226  10  3980,40  Limanowa
  8. Zając Józef                 PL-450-17--8048  10  3944,47  Beskid
  9. Wajda Andrzej               PL-233-17----12  10  3785,25  N. Sącz 2
 10. Lichota Jerzy               PL-449-17--6272  10  3776,22  Raba Wyżna
 
 
Lotniki w Kategoriach 2018
 
 Kategoria A
     Hodowca                   Gołąb          Coeff. Oddział
  1. Brzana Tadeusz         PL-234-17---769    2,91  N. Targ
  2. Sułkowski RobertPatryk PL-231-15--8446    2,94  Limanowa
  3. Talarczyk-Zygadlo      PL-229-17--1386    3,36  Gołkowice-Łącko
  4. Para Stanislaw         PL-237-16--6647    3,82  Waksmund
  5. Uroda And. Klatka Paw. PL-451-16--1742    4,11  N. Sącz 3
  6. Pacho Marcin           BELG-17-6098365    4,34  Beskid
  7. Tarasek Wojciech       PL-021-17--6314    5,00  N. Sącz 3
  8. Murzyn Ryszard         PL-447-16--3607    5,06  Limanowa 2
  9. Ziemianin Piotr        PL-447-16--6678    5,45  Limanowa 2
 10. Mrowca Pawel           PL-237-15--3065    5,68  Waksmund
 
 Kategoria B
     Hodowca                   Gołąb          Coeff. Oddział
  1. Bochniarz Jozef        PL-087-15--3471    1,69  Nowy Sącz 1
  2. Zasadni Piotr-Miecz    PL-229-15--3101    2,71  Gołkowice-Łącko
  3. Straczek Jozef         PL-238-14--2672    3,45  Zakopane
  4. Sułkowski RobertPatryk PL-231-16--6680    4,43  Limanowa
  5. Francuziak Andrzej     PL-449-17--2137    4,51  Jordanów
  6. Chrobak Stanislaw      PL-229-16---303    5,46  Gołkowice-Łącko
  7. Adam Zbigniew Biernat  PL-163-16---894    6,52  Limanowa
  8. Szczepaniec T.M.       PL-235-16--2473    8,11  Jordanów
  9. Wojciak Leon           PL-235-13---254    8,73  Rabka
 10. Zborowski Stanisław    PL-231-14---880    9,12  Limanowa
 
Kategoria C
     Hodowca                   Gołąb          Coeff. Oddział
  1. Bafia Jan              PL-238-15--6940    2,67  Zakopane
  2. Jagiela Rafal          PL-229-14--6205    4,32  Gołkowice-Łącko
  3. Bafia Jan              PL-238-15--6810    4,89  Zakopane
  4. Kaciczak Mariusz       PL-235-15--1670    6,20  Rabka
  5. Mrowca Pawel           PL-237-15--3065    6,35  Waksmund
  6. Bafia Jan              PL-238-15--6907    6,97  Zakopane
  7. Kaciczak Mariusz       PL-235-16--2493    7,27  Rabka
  8. Sułkowski RobertPatryk PL-231-15--8453    8,95  Limanowa
  9. Straczek Jozef         PL-238-14--3037    9,24  Zakopane
 10. Gruszka Joanna         PL-238-14--1034    9,32  Zakopane
 
Kategoria M
     Hodowca                   Gołąb          Coeff. Oddział
  1. Sułkowski RobertPatryk PL-231-16--6396    1,92  Limanowa
  2. Zając Zofia            PL-450-15----38    2,47  Beskid
  3. Bochniarz Jozef        PL-232-14--8039    3,35  Nowy Sącz 1
  4. Wlodarczyk Jerzy       PL-232-15--5549    4,59  N. Sącz 3
  5. Sowa Przemysław        PL-230-14--1083    5,18  Gorlice
  6. Chlipała Władysław     PL-231-14---204    5,24  Limanowa
  7. Bochniarz Jozef        PL-232-14--8032    7,25  Nowy Sącz 1
  8. Krol Mieczyslaw Jarosl PL-234-14--1466    9,80  N. Targ
  9. Michalik Piotr         PL-233-14---423   10,34  N. Sącz 2
 10. Mol Czeslaw            PL-447-16--3351   10,40  Limanowa 2
       
WYNIKI INDYWIDUALNE O MISTRZOSTWO -   Strefa Sądecka   za rok 2018
+---+----------------------+--------------+--------------------------+------------------------+
|Kol|NAZWISKO, IMIĘ HODOWCY|   ODDZIAŁ    |         KONKURSY         |         PUNKTY         |
|   |                      |              |S.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| stałe |za konk|  RAZEM |
+---+----------------------+--------------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-------+-------+--------+
   1 OGORZAŁEK ANDRZEJ-KRZY BESKID         40  5  5  5  5  5  5  5  5  2500.0 -131.36  2368.64
   2 BOCHNIARZ JOZEF....... NOWY SĄCZ      37  2  5  5  5  5  5  5  5  2320.0  -85.59  2234.41
   3 Stanuch Piotr          GORLICE        37  5  5  5  5  5  3  5  4  2340.0 -139.32  2200.68
   4 Maziarz Zofia          NOWY SĄCZ 2    38  5  5  5  5  3  5  5  5  2340.0 -141.15  2198.85
   5 Toporkiewicz Tomasz    GORLICE        38  4  5  4  5  5  5  5  5  2380.0 -184.93  2195.07
   6 JAGIELA RAFAL......... GOŁKOWICE      37  4  5  5  5  5  4  4  5  2320.0 -149.24  2170.76
   7 WALICKI JAN            BESKID         38  5  5  5  5  5  5  3  5  2340.0 -183.19  2156.81
   8 CHROBAK STANISLAW..... GOŁKOWICE      36  3  5  5  3  5  5  5  5  2300.0 -151.01  2148.99
   9 Szwala - Matuszewski   NOWY SĄCZ 2    37  4  5  5  5  5  5  5  3  2280.0 -140.61  2139.39
  10 KULAK CZESLAW-DAWID... NOWY SĄCZ      37  5  4  3  5  5  5  5  5  2320.0 -180.69  2139.31

WYNIKI INDYWIDUALNE O MISTRZOSTWO OKRĘGU- strefa Podhalańska za rok 2018
   +---+----------------------+------+---------------------------+-----------------+
       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |NrODDZ|         KONKURSY          |      PUNKTY     |
       |   |       HODOWCY        |   -  +--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
       |   |                      |Sekcja| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8|RAZ| Lot  8 |  RAZEM |
       +---+----------------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
          1 Kaciczak Mariusz       235- 2  5  5  5  5  5  5  5  5  40   390.71  2429.14 
          2 Wojciak Leon           235- 1  5  5  5  5  5  5  5  5  40   382.05  2387.51 
          3 Wojciak-Plawecki       235- 1  5  5  5  5  5  5  5  5  40   379.33  2368.51 
          4 PAWLIKOWSKI AND-JANUSZ 238- 3  5  5  5  5  5  5  5  5  40   389.64  2346.76 
          5 BRZANA TADEUSZ         234- 1  5  5  5  5  5  5  5  5  40   365.76  2318.88 
          6 STRACZEK JOZEF________ 238- 2  5  5  5  5  5  4  5  5  39   365.35  2316.05 
          7 ZASADNI JOZEF_________ 238- 2  5  5  5  5  5  5  5  4  39   289.12  2307.87 
          8 MAJERCZYK STANISLAW    237- 6  5  5  5  4  5  4  5  5  38   383.68  2292.28 
          9 MROWCA PAWEL           237- 6  5  5  5  5  4  5  4  5  38   382.22  2217.20 
         10 CHROBAK ANDRZEJ        237- 3  5  5  5  3  5  5  5  5  38   351.94  2207.23 
   
 
GMP Młodych 2018 (NMPM)
 
      Hodowca                Konk.  Pkt.    Oddział
  1.  Olech Damian Dariusz     24   932,70  Beskid
  2.  Tarasek Mariola          24   925,80  N. Sącz 3
  3.  Kaciczak Mariusz         24   924,13  Rabka
  4.  Babral R. &  T.          24   918,97  Limanowa 2
  5.  Długosz Józef            24   915,33  N. Sącz 3
  6.  Michalik Hubert          24   914,31  N. Sącz 2
  7.  Fryźlewicz Mieczysław    24   910,47  N. Targ
  8.  Bocheńczak Kamil         24   910,47  Raba Wyżna
  9.  Mól Czesław              24   904,69  Limanowa 2
 10.  Bućko Łukasz             24   903,79  Gorlice
 11.  Michalik Piotr           24   900,23  N. Sącz 2
 12.  Stasina Jerzy            24   897,75  N. Targ
 13.  Wronka Mieczysław        24   896,81  Jordanów
 14.  Bogdan Monika            24   896,06  Gorlice
 15.  Pociecha Dariusz         24   896,02  Limanowa
 16.  Kurczaba Janusz          24   892,70  N. Sącz 3
 17.  Mrowca Marian            24   890,48  Limanowa
 18.  Pluta Paweł              24   888,31  Waksmund
 19.  Litwa Zuzanna            24   886,11  Krynica
 20.  Bocheńczak Jan           24   884,05  Raba Wyżna
 21.  Szczepaniak And. And.    24   881,12  Podhale-Tatry
 22.  Matlag Andrzej           24   880,73  Limanowa 2
 23.  Kotlarz Małgorzata       24   880,66  N. Sącz 2

 


ZWYCIĘZCA LOTU NIEPODLEGŁOŚCI


Dodano 27 września 2018 o godz. 19:35

 

 

Zwycięzca Lotu Niepodległości!

Hodowca: Stanisław Nalepa, oddział Beskid Sądecki, sekcja Bobowa



Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 19