Aktualności


Góra Świętej Anny 2018..........


Dodano 7 października 2018 o godz. 19:16

 

Reprezentacja ze sztandarem Oddziału 0232 Nowy Sącz 1 podczas pielgrzymki na Górze Świętej Anny od lewej Kulig Zdzisław,Burdel Paweł,Grabek Włodzimierz,Ciurka Piotr

Tradycyjnie ,niezmiennie górale,Dziękujemy


Najlepszy Roczniak Okręgu 2018 roku


Dodano 7 października 2018 o godz. 09:11

 

Hodowca Chrobak Andrzej wraz z najlepszym roczniakiem okręgu 2018 roku

 


Weryfikacja Młode........


Dodano 1 października 2018 o godz. 21:04

 

         Weryfikacja wyników MP młode 2018 odbędzie się w środę 10 października o godzinie 16.00 w Domu Hodowcy przy ulicy Krakowskiej w Nowym Sączu.


MP Młode _2018 przed weryfikacją


Dodano 30 września 2018 o godz. 17:55

 
Zestawienie GMP Młodych 2018 (NMPM) przed weryfikacją
      Hodowca                Konk.  Pkt.    Oddział
  1.  Olech Damian Dariusz     24   932,70  Beskid
  2.  Tarasek Mariola          24   925,80  N. Sącz 3
  3.  Kaciczak Mariusz         24   924,13  Rabka
  4.  Babral R. &  T.          24   918,97  Limanowa 2
  5.  Długosz Józef            24   915,33  N. Sącz 3
  6.  Michalik Hubert          24   914,31  N. Sącz 2
  7.  Fryźlewicz Mieczysław    24   910,47  N. Targ
  8.  Bocheńczak Kamil         24   910,47  Raba Wyżna
  9.  Mól Czesław              24   904,69  Limanowa 2
 10.  Bućko Łukasz             24   903,79  Gorlice
 11.  Michalik Piotr           24   900,23  N. Sącz 2
 12.  Stasina Jerzy            24   897,75  N. Targ
 13.  Wronka Mieczysław        24   896,81  Jordanów
 14.  Bogdan Monika            24   896,06  Gorlice
 15.  Pociecha Dariusz         24   896,02  Limanowa
 16.  Kurczaba Janusz          24   892,70  N. Sącz 3
 17.  Mrowca Marian            24   890,48  Limanowa
 18.  Pluta Paweł              24   888,31  Waksmund
 19.  Litwa Zuzanna            24   886,11  Krynica
 20.  Bocheńczak Jan           24   884,05  Raba Wyżna
 21.  Szczepaniak And. And.    24   881,12  Podhale-Tatry
 22.  Matlag Andrzej           24   880,73  Limanowa 2
 23.  Kotlarz Małgorzata       24   880,66  N. Sącz 2
 24.  Biernat Danuta           24   860,73  Limanowa
 25.  Mrowca Paweł             24   860,09  Waksmund

Wyniki 2018 po weryfikacji...............


Dodano 28 września 2018 o godz. 08:07

 
Wyniki Okręgu Nowy Sącz po weryfikacji Okręgowej w dziale Wyniki lotowe znajduje się również załącznik 
 
 Kategoria A
     Hodowca                          Coeff. Oddział
  1. Zborowski Stanisław        84,94  Limanowa 1
  2. Zborowski Mirosław         92,43  Limanowa 1
  3. Talarczyk-Zygadło          94,56  Gołkowice-Łącko
  4. Mrowca Paweł              120,89  Waksmund
  5. Bochniarz Józef .         139,16  Nowy Sącz 1
  6. Leśnicka Ewelina          142,17  Podhale-Tatry
  7. Olech Damian Dariusz      146,39  Beskid Sądecki
  8. Wójciak Leon              151,05  Rabka
  9. Kaciczak M.M              151,07  Rabka
 10. Matras Bogdan             161,49  Raba Wyżna
 11. Bocheńczak Jan            163,93  Raba Wyżna
 12. Ogorzałek Andrzej-Krzy    170,61  Beskid Sądecki
 13. Mól Krystyna              176,34  Limanowa 2
 14. Parzatka Katarzyna Jan    183,39  Nowy Targ
 15. Mol Czesław               183,59  Limanowa 2
 16. Ziemianin Piotr           186,36  Limanowa 2
 17. Luksa Wiesław Iwona       196,16  Nowy Sącz 3
 18. Kaciczak Mariusz          206,40  Rabka
 19. Michalik Paweł            222,14  Beskid Sądecki
 20. Gabryś Piotr-Rafał        224,55  Gołkowice-Łącko
 21. Pacho Marcin              242,62  Beskid Sądecki
 22. Para Stanisław            243,10  Waksmund
 23. Bobek Jakub               248,45  Podhale-Tatry
 
 
 
Kategoria B
     Hodowca                       Coeff. Oddział
  1. Para Stanisław             95,39  Waksmund
  2. Mak Dariusz                95,79  Jordanów
  3. Murzyn Ryszard            107,47  Limanowa 2
  4. Sułkowski Robert Patryk   116,38  Limanowa 1
  5. Żywiec Bogdan             126,54  Waksmund
  6. Chrobak Stanisław         134,10  Gołkowice-Łącko
  7. Brzana Tadeusz            143,89  N. Targ
  8. Talarczyk-Zygadło         152,61  Gołkowice-Łącko
  9. Kiełbasa Andrzej          191,91  Beskid
 10. Waga Bogdan               213,60  Jordanów
 11. Matusik Szczepan-Artur    227,94  Krynica
 12. Wróbel Krzysztof          235,60  Jordanów
 13. Łękawski Bernard          239,31  Nowy Sącz 1
 14. Maciaszek K. W.           240,50  Jordanów
 15. Florek Mirosław           243,77  Limanowa
 16. Szczepaniec Michał        245,69  Jordanów
 17. Bafia Jan                 249,42  Zakopane
 18. Kunicki Stanisław         251,59  Gołkowice-Łącko
 19. Zasadni Piotr-Miecz       253,09  Gołkowice-Łącko
 20. Szczepaniec K.K           263,57  Jordanów
 21. Basiaga Robert            266,09  Nowy Sącz 2
 22. Szost Krzysztof           271,82  Krynica
 23. Sekuła Grzegorz           281,07  Beskid
 
 
 
 
 
Kategoria C
     Hodowca                       Coeff. Oddział
  1. Bafia Jan                  32,61  Zakopane
  2. Kaciczak Mariusz           86,18  Rabka
  3. Nowak Weronika Grzeg.     115,17  Rabka
  4. Strączek Józef            116,73  Zakopane
  5. Bochniarz Józef .         123,34  Nowy Sącz 1
  6. Szczepaniec T.M.          145,39  Jordanów
  7. Zasadni Józef             145,47  Zakopane
  8. Gabryś Piotr-Rafał        146,18  Gołkowice-Łącko
  9. Wójciak Leon              147,63  Rabka
 10. Majerczyk Stanisław       149,23  Waksmund
 11. Jagieła Rafał             152,28  Gołkowice-Łącko
 12. Luksa Stanisław .         162,45  Nowy Sącz 3
 13. Chrobak Stanisław         168,19  Gołkowice-Łącko
 14. Leśnicka Ewelina          169,26  Podhale-Tatry
 15. Mrowca Pawel              171,47  Waksmund
 16. Bosak Grzegorz            181,37  Podhale-Tatry
 17. Stanuch Piotr             183,25  Gorlice
 18. Bobek Stanislaw           185,92  Podhale-Tatry
 19. Gawlak Hom. Wojciech      187,90  Zakopane
 20. Brzana Tadeusz            228,58  Nowy Targ
 21. Zborowski Mirosław        232,60  Limanowa
 22. Trzop Henryk              234,29  Raba Wyżna
 23. Matras Bogdan             244,42  Raba Wyżna
 
 
 
 
Kategoria M
     Hodowca                         Coeff. Oddział
  1. Bochniarz Józef .            36,67  Nowy Sącz 1
  2. Sułkowski Robert Patryk      56,87  Limanowa 1
  3. Chlipała Władysław           74,29  Limanowa 1
  4. Michalik Piotr               84,82  Nowy Sącz 2
  5. Laskosz Józef                91,59  Nowy Sącz 3
  6. Opoka H-Konstanty A,P.       99,45  Gołkowice-Łącko
  7. Mak Dariusz                 131,99  Jordanów
  8. Basiaga Robert              132,47  Nowy Sącz 2
  9. Arazny Damian               133,90  Nowy Sącz 2
 10. Michalik Paweł              141,54  Beskid Sądecki
 11. Mól Czesław                 146,18  Limanowa 2
 12. Ogorzałek Andrzej-Krzysztof 149,18  Beskid Sądecki
 13. Masko Michał                150,06  Gołkowice-Łącko
 14. Kurczaba Janusz             155,24  Nowy Sącz 3
 15. Bodziony Bogusław           161,15  Nowy Sącz 1
 16. Bobek Jakub                 167,08  Podhale-Tatry
 17. Plata Krzysztof -Dariusz    170,61  Nowy Sącz 1
 18. Luksa Wiesław Iwona         173,05  Nowy Sącz 3
 19. Bogdan Piotr                181,14  Gorlice
 20. Baran Olchaw. Pietruch      181,22  Beskid
 21. Możdżeń Krzysztof           182,05  Raba Wyżna
 22. Tarasek Mariola .           189,75  Nowy Sącz 3
 23. Juszczak Paweł              192,12  Jordanów
  
 
 
 
 Wyniki GMP 2018
 
    Hodowca                         konk.  pkt.    Oddział
  1. Kaciczak Mariusz             35  1868,30  Rabka
  2. Sułkowski Robertpatryk       35  1861,46  Limanowa
  3. Nowak Weronika Grzegorz      35  1857,16  Rabka
  4. Bafia Jan                    35  1854,57  Zakopane
  5. Talarczyk-Zygadło            35  1854,44  Gołkowice-Łącko
  6. Chrobak Stanisław            35  1851,37  Gołkowice-Łącko
  7. Bochniarz Józef              35  1850,09  Nowy Sącz 1
  8. Wójciak Leon                 35  1849,25  Rabka
  9. Mak Dariusz                  35  1848,29  Jordanów
 10. Ogorzałek Andrzej-Krzysztof  35  1846,61  Beskid
 11. Zasadni Józef                35  1844,87  Zakopane
 12. Brzana Tadeusz               35  1843,81  Nowy Targ
 13. Leśnicka Ewelina             35  1841,89  Podhale-Tatry
 14. Stanuch Piotr                35  1841,22  Gorlice
 15. Basiaga Robert               35  1839,90  Nowy Sącz 2
 16. Szczepaniec T.M.             35  1836,26  Jordanów
 17. Kiełbasa Andrzej             35  1835,03  Beskid
 18. Żywiec Bogdan                35  1831,81  Waksmund
 19. Florek Mirosław              35  1827,47  Limanowa
 20. Matras Bogdan                35  1826,53  Raba Wyżna
 21. Strączek Jozef               35  1826,52  Zakopane
 22. Sowa Przemysław              35  1824,69  Gorlice
 23. Majcher M - Z                35  1819,71  Krynica
 
 
 
Intermistrzostwo 2018
 
    Hodowca                    konk.  coeff.   Oddział
 1. Sułkowski Robert Patryk   18  189,475   Limanowa 1
 2. Bochniarz Józef           18  313,133   Nowy Sącz
 3. Kaciczak Mariusz          18  334,026   Rabka
 4. Matras Bogdan             18  375,883   Raba Wyżna
 5. Nowak Weronika Grzegorz   18  434,155   Rabka
 6. Zborowski Stanisław       18  462,681   Limanowa
 7. Para Stanisław            18  464,577   Waksmund
 8. Zasadni Józef             18  485,565   Zakopane
 9. Mak Dariusz               18  506,330   Jordanów
10. Zborowski Mirosław        18  523,271   Limanowa
11. Bafia Jan                 18  569,908   Zakopane
12. Talarczyk-Zygadło         18  603,949   Gołkowice-Łącko
13. Chrobak Stanislaw         18  616,518   Gołkowice-Łącko
14. Bobek Jakub               18  625,384   Podhale-Tatry
15. Kurczaba Janusz           18  626,052   Nowy Sącz 3
16. Ogorzałek Andrzej-Krzy    18  632,975   Beskid
17. Leśnicka Ewelina          18  636,946   Podhale-Tatry
18. Strączek Józef            18  649,264   Zakopane
19. Michalik Paweł            18  661,243   Beskid
20. Gabryś Piotr-Rafał        18  669,741   Gołkowice-Łącko
21. Wójciak Leon              18  676,407   Rabka
22. Florek Mirosław           18  688,478   Limanowa
23. Parzatka Katarzyna Jan    18  711,281   Nowy Targ
 
 Region IV ( 10 wytypowanych gołębi )
      Hodowca                  Konk. Punkty   Oddział 
   1. Mak Dariusz                79  4207,72  Jordanów
   2. Luksa Wieslaw Iwona        67  3423,59  Nowy Sącz 3
   3. Matusik Szczepan-Artur     67  3379,64  Krynica
   4. Nowak Weronika Grzegorz    66  3312,44  Rabka
   5. Bochniarz Józef            65  3418,10  Nowy Sącz 1
   6. Matras Bogdan              64  3239,42  Raba Wyżna
   7. Zając Józef                62  3100,86  Beskid
   8. Włodarczyk Jerzy           60  3145,88  Nowy Sącz 3
   9. Łękawski Bernard           60  3081,41  Nowy Sącz 1
  10. Lesnicka Ewelina           59  2940,75  Podhale-Tatry
  11. Chrobak Stanislaw          58  3145,58  Gołkowice-Łącko
  12. Bobek Stanislaw            57  2973,37  Podhale-Tatry
  13. Kiełbasa Andrzej           56  2891,23  Beskid
  14. Bafia Jan                  56  2883,53  Zakopane
  15. Sekuła Grzegorz            56  2847,91  Beskid
  16. Zasadni Józef              54  2817,98  Zakopane
  17. Walicki Jan                54  2653,74  Beskid
  18. Majcher M - Z              53  2682,12  Krynica
  19. Ogorzałek Andrzej-Krzyszt. 53  2589,36  Beskid
  20. Szczepaniak And. And.      53  2572,17  Podhale-Tatry
  21. Byrda D. Dąbrowski Ł.      53  2571,34  Gorlice
  22. Sowa Przemysław            53  2508,37  Gorlice
  23. Cisowski Robert-Jakub      51  2661,20  Nowy Sącz 3
 
Lotniki tradycyjne 
 
 
Lotniki Dorosłe:
    Hodowca                       Gołąb         Konk. Kkm     Oddział
 1. Arazny Damian               PL-451-16--3332  14  6801,19  N. Sącz 2
 2. Straczek Józef              PL-238-14--3037  14  6600,50  Zakopane
 3. Zając Józef                 PL-450-16--7708  14  6596,49  Beskid
 4. Zając Józef                 PL-450-14--2919  14  6596,49  Beskid
 5. Majerczyk Stanisław         PL-237-15--2106  14  6588,31  Waksmund
 6. Obrzut Adam                 PL-450-16--8814  14  6555,05  Beskid
 7. Mrowca Paweł                PL-237-15-12104  14  6531,66  Waksmund
 8. Szczepaniak And. And.       PL-454-13--1428  14  6527,34  Podhale-Tatry
 9. Ogorzałek Andrzej-Krzysztof PL-450-15--2162  14  6495,66  Beskid
10. Matras Bogdan               PL-236-13--1883  14  6370,69  Raba Wyżna
 
 
Lotniki Roczne:
    Hodowca                       Gołąb         Konk. Kkm     Oddział
 1. Chrobak Andrzej             PL-237-17--3946  13  6290,63  Waksmund
 2. Maziarz Arkadiusz           PL-233-17--2603  12  5312,07  N. Sącz 2
 3. Jagieła Marian              PL-229-17--2620  11  4497,40  Gołkowice-Łącko
 4. Hajduk Ryszard              PL-450-17---507  11  4495,74  Beskid
 5. Wieczorek Zdzisław          PL-451-17--2020  10  4181,05  N. Sącz 3
 6. Zając Józef                 PL-450-17--8006  10  4160,68  Beskid
 7. Mróz Stanisław              PL-231-17--6226  10  3980,40  Limanowa
 8. Zając Józef                 PL-450-17--8048  10  3944,47  Beskid
 9. Wajda Andrzej               PL-233-17----12  10  3785,25  N. Sącz 2
10. Lichota Jerzy               PL-449-17--6272  10  3776,22  Raba Wyżna
 
 
Lotniki w Kategoriach 2018
 
 Kategoria A
     Hodowca                   Gołąb          Coeff. Oddział
  1. Brzana Tadeusz         PL-234-17---769    2,91  N. Targ
  2. Sułkowski RobertPatryk PL-231-15--8446    2,94  Limanowa
  3. Talarczyk-Zygadlo      PL-229-17--1386    3,36  Gołkowice-Łącko
  4. Para Stanislaw         PL-237-16--6647    3,82  Waksmund
  5. Uroda And. Klatka Paw. PL-451-16--1742    4,11  N. Sącz 3
  6. Pacho Marcin           BELG-17-6098365    4,34  Beskid
  7. Tarasek Wojciech       PL-021-17--6314    5,00  N. Sącz 3
  8. Murzyn Ryszard         PL-447-16--3607    5,06  Limanowa 2
  9. Ziemianin Piotr        PL-447-16--6678    5,45  Limanowa 2
 10. Mrowca Pawel           PL-237-15--3065    5,68  Waksmund
 
 Kategoria B
     Hodowca                   Gołąb          Coeff. Oddział
  1. Bochniarz Jozef        PL-087-15--3471    1,69  Nowy Sącz 1
  2. Zasadni Piotr-Miecz    PL-229-15--3101    2,71  Gołkowice-Łącko
  3. Straczek Jozef         PL-238-14--2672    3,45  Zakopane
  4. Sułkowski RobertPatryk PL-231-16--6680    4,43  Limanowa
  5. Francuziak Andrzej     PL-449-17--2137    4,51  Jordanów
  6. Chrobak Stanislaw      PL-229-16---303    5,46  Gołkowice-Łącko
  7. Adam Zbigniew Biernat  PL-163-16---894    6,52  Limanowa
  8. Szczepaniec T.M.       PL-235-16--2473    8,11  Jordanów
  9. Wojciak Leon           PL-235-13---254    8,73  Rabka
 10. Zborowski Stanisław    PL-231-14---880    9,12  Limanowa
 
Kategoria C
     Hodowca                   Gołąb          Coeff. Oddział
  1. Bafia Jan              PL-238-15--6940    2,67  Zakopane
  2. Jagiela Rafal          PL-229-14--6205    4,32  Gołkowice-Łącko
  3. Bafia Jan              PL-238-15--6810    4,89  Zakopane
  4. Kaciczak Mariusz       PL-235-15--1670    6,20  Rabka
  5. Mrowca Pawel           PL-237-15--3065    6,35  Waksmund
  6. Bafia Jan              PL-238-15--6907    6,97  Zakopane
  7. Kaciczak Mariusz       PL-235-16--2493    7,27  Rabka
  8. Sułkowski RobertPatryk PL-231-15--8453    8,95  Limanowa
  9. Straczek Jozef         PL-238-14--3037    9,24  Zakopane
 10. Gruszka Joanna         PL-238-14--1034    9,32  Zakopane
 
Kategoria M
     Hodowca                   Gołąb          Coeff. Oddział
  1. Sułkowski RobertPatryk PL-231-16--6396    1,92  Limanowa
  2. Zając Zofia            PL-450-15----38    2,47  Beskid
  3. Bochniarz Jozef        PL-232-14--8039    3,35  Nowy Sącz 1
  4. Wlodarczyk Jerzy       PL-232-15--5549    4,59  N. Sącz 3
  5. Sowa Przemysław        PL-230-14--1083    5,18  Gorlice
  6. Chlipała Władysław     PL-231-14---204    5,24  Limanowa
  7. Bochniarz Jozef        PL-232-14--8032    7,25  Nowy Sącz 1
  8. Krol Mieczyslaw Jarosl PL-234-14--1466    9,80  N. Targ
  9. Michalik Piotr         PL-233-14---423   10,34  N. Sącz 2
 10. Mol Czeslaw            PL-447-16--3351   10,40  Limanowa 2

ZWYCIĘZCA LOTU NIEPODLEGŁOŚCI


Dodano 27 września 2018 o godz. 19:35

 

 

Zwycięzca Lotu Niepodległości!

Hodowca: Stanisław Nalepa, oddział Beskid Sądecki, sekcja Bobowa


Lotniki do Hodowcy


Dodano 19 września 2018 o godz. 18:40

 
Wyniki do -Konkursu redakcji- z lotów odbytych w weekendy od 28 kwietnia do 29 lipca 
(lot z 3 maja nie liczy się)
Wyszystkie lotniki i zespół lotowy liczony z konkursów do 20 %
 
Hodowcy, którzy są prenumeratorami „Hodowcy” i posiadają kupon, a także chcą 
uczestniczyć w konkursie proszeni są o kontakt z obliczeniowcem lub prezesem oddziału. 
 
Lotniki Tradycyjne Dorosłe 
      Hodowca                     Gołąb     Pł.Konk.  Kkm      Oddział
 1. Ogorzałek Andrzej-Krzy  PL-450-15--21XX  0  14  6495,66   BeskidSądecki
 2. Niznik Tadeusz          PL-449-15---8XX  1  14  6211,29   Jordanow
 3. Bochniarz Jozef         PL-232-14--80XX  0  13  6653,69   NowySacz
 4. Arazny Damian           PL-451-16--33XX  0  13  6637,12   NowySącz 2
 5. Straczek Jozef          PL-238-14--30XX  0  13  6451,74   Zakopane
 6. Szwala - Matuszewski    PL-230-14--29XX  0  13  6303,76   NowySącz 2
 7. Majerczyk Stanislaw     PL-237-15--21XX  1  13  6238,16   Waksmund
 8. Bobek Jakub             PL-439-15--13XX  0  13  6164,09   PodhaleTatry
 9. Stawiarski Tadeusz 4    PL-232-15--60XX  0  13  6093,50   NowySacz
10. Bochniarz Jozef         PL-232-14--80XX  0  13  6042,18   NowySacz
11. Zając Józef             PL-450-14--29XX  0  13  6034,96   BeskidSądecki
12. Kaciczak Mariusz        PL-235-15--16XX  0  13  5946,66   Rabka
13. Sułkowski Grzegorz      PL-231-14--88XX  0  13  5906,69   Limanowa
14. Wojciak-Plawecki        PL-236-16--22XX  1  13  5873,78   Rabka
15. Matusik Szczepan-Artur  PL-230-16--90XX  1  13  5811,91   Krynica
16. Stachon Andrzej         PL-238-14--30XX  1  13  5794,50   Zakopane
17. Obrzut Adam             PL-450-16--88XX  0  13  5789,88   BeskidSądecki
18. Mrowca Pawel            PL-237-15-121XX  1  13  5788,33   Waksmund
19. Lesnicka Ewelina        PL-238-15--56XX  1  13  5785,69   PodhaleTatry
20. Wróbel Krzysztof        PL-024-16---1XX  0  13  5768,36   Jordanow
21. Matras Bogdan           PL-236-14---5XX  0  13  5638,92   RabaWyzna
22. Kaciczak Mariusz        PL-235-16--24XX  1  13  5548,02   Rabka
23. Wojciak Leon            PL-235-15--40XX  1  13  5531,43   Rabka
24. Babral Tomasz           PL-447-14--25XX  1  13  5528,14   Limanowa 2
25. Szwala - Matuszewski    AU-15-321---5XX  0  12  6358,64   NowySącz 2
26. Majerczyk Stanislaw     PL-237-15--21XX  0  12  6171,25   Waksmund
27. Zarycki Stanislaw       PL-439-14--21XX  1  12  6159,88   PodhaleTatry
28. Zając Zofia             PL-450-15----XX  1  12  6081,09   BeskidSądecki
29. Toporkiewicz Tomasz     PL-318-14---9XX  1  12  6007,15   Gorlice
30. Hajduk Ryszard          PL-082-16---1XX  1  12  5911,57   BeskidSądecki
31. Michalik Paweł          PL-450-15--55XX  0  12  5877,40   BeskidSądecki
32. Para Stanislaw          PL-237-15--37XX  0  12  5874,34   Waksmund
33. Ogorzałek Andrzej-Krzy  PL-450-14--54XX  0  12  5824,59   BeskidSądecki
34. Filas Maciej            PL-235-16--39XX  1  12  5789,62   Rabka
35. Francuziak Andrzej      PL-449-15--17XX  0  12  5760,30   Jordanow
36. Talarczyk-Zygadlo       PL-229-14--21XX  1  12  5752,49   GołkowiceŁącko
37. Los Marek               PL-237-16--61XX  0  12  5725,77   Waksmund
38. Adam Zbigniew Biernat   PL-231-16--47XX  0  12  5723,41   Limanowa
39. Mak Dariusz             PL-449-14--14XX  1  12  5693,27   Jordanow
40. Zasadni Jozef           PL-238-16---8XX  0  12  5660,86   Zakopane
41. Mrowca Pawel            PL-237-15--30XX  1  12  5647,42   Waksmund
42. Gruszka Joanna          PL-238-15--51XX  1  12  5590,93   Zakopane
43. Chrobak Andrzej         PL-237-16--30XX  1  12  5549,77   Waksmund
44. Mol Czeslaw             PL-447-13--21XX  0  12  5538,41   Limanowa 2
45. Lekawski Bernard        PL-232-15--24XX  0  12  5534,70   NowySacz
46. Szczepaniec T M         PL-235-15---9XX  0  12  5529,44   Jordanow
47. Juszczak Pawel          PL-449-16--47XX  0  12  5517,84   Jordanow
48. Maziarz Zofia           PL-233-16--33XX  1  12  5498,67   NowySącz 2
49. Zasadni Jozef           PL-238-14--41XX  0  12  5471,81   Zakopane
50. Matusik Szczepan-Artur  PL-230-13--61XX  1  12  5462,50   Krynica
51. Mroczek Bronislaw       PL-234-13---2XX  1  12  5434,80   NowyTarg
52. Kaciczak Mariusz        PL-235-16--25XX  0  12  5407,49   Rabka
53. Adam Zbigniew Biernat   PL-163-16---8XX  1  12  5400,97   Limanowa
54. Szczepaniec Michal      PL-235-16--24XX  0  12  5387,61   Jordanow
55. Sułkowski Robertpatryk  PL-231-16--66XX  0  12  5381,95   Limanowa
56. Talarczyk-Zygadlo       PL-229-15--69XX  1  12  5341,31   GołkowiceŁącko
57. Matras Bogdan           PL-236-13--18XX  0  12  5315,66   RabaWyzna
58. Rapacz Danuta           PL-449-16--31XX  0  12  5298,51   Jordanow
59. Luksa Wieslaw Iwona     PL-451-16--25XX  0  12  5286,61   NowySącz 3
60. Basiaga Robert          PL-451-16--29XX  0  12  5280,56   NowySącz 2
61. Byrda D -Dąbrowski Ł.   PL-238-16---6XX  0  12  5278,55   Gorlice
62. Zając Józef             PL-450-16--77XX  0  12  5267,09   BeskidSądecki
63. Nowak Weronika Grzeg    PL-229-13--27XX  1  12  5266,06   Rabka
64. Mrowca Pawel            PL-237-15--30XX  1  12  5243,47   Waksmund
65. Kiełbasa Andrzej        PL-451-15---9XX  0  12  5241,66   BeskidSądecki
66. Mak Dariusz             PL-449-15--40XX  1  12  5239,72   Jordanow
67. Szczepaniak And  And    PL-454-13--14XX  0  12  5222,93   PodhaleTatry
68. Florek Mirosław         PL-231-16--57XX  1  12  5183,03   Limanowa
69. Sułkowski Robertpatryk  PL-231-15--84XX  0  12  5181,35   Limanowa
70. Sułkowski Robertpatryk  PL-231-15--84XX  0  12  5175,57   Limanowa
71. Marszalik Janusz        PL-449-13--41XX  1  12  5174,85   Jordanow
72. Mak Dariusz             PL-449-16--24XX  1  12  5092,72   Jordanow
73. Gorski Kazimierz        PL-232-16--91XX  0  12  5080,91   NowySacz
74. Nowak Weronika Grzeg    PL-229-14--40XX  1  12  5059,57   Rabka
75. Szczepaniak And  And    PL-439-15--42XX  0  12  5025,74   PodhaleTatry
76. Zywiec Bogdan           PL-237-15--71XX  0  12  4973,07   Waksmund
77. Sułkowski Grzegorz      PL-231-15--66XX  0  12  4972,73   Limanowa
78. Krol Mieczyslawijarosl  PL-234-14--14XX  1  12  4934,92   NowyTarg
79. Matras Bogdan           PL-236-15--12XX  0  12  4907,15   RabaWyzna
80. Jakubiec Andrzej        PL-238-16--50XX  1  12  4894,25   Zakopane
81. Nowak Weronika Grzeg    PL-235-15--58XX  0  12  4866,97   Rabka
82. Nowak Weronika Grzeg    PL-229-14--40XX  1  12  4866,97   Rabka
83. Zborowski Mirosław      PL-231-16--52XX  0  12  4762,54   Limanowa
 
Lotniki Tradycyjne Roczne 
      Hodowca                     Gołąb     Pł.Konk.  Kkm      Oddział
 1. Chrobak Andrzej         PL-237-17--39XX  0  13  6290,63   Waksmund               
 2. Maziarz Arkadiusz       PL-233-17--26XX  0  10  4243,58   NowySącz 2             
 3. Zając Józef             PL-450-17--80XX  0  10  4160,68   BeskidSądecki          
 4. Mróz Stanisław          PL-231-17--62XX  0  10  3980,40   Limanowa               
 5. Jagiela Marian          PL-229-17--26XX  1  10  3748,35   GołkowiceŁącko         
 6. Francuziak Andrzej      PL-449-17--21XX  0  10  3732,10   Jordanow               
 7. Zając Józef             PL-450-17--80XX  0  10  3721,48   BeskidSądecki          
 8. Maziarz Arkadiusz       PL-233-17--28XX  0  10  3590,24   NowySącz 2             
 
Sredni dystans - 5 lotów od 300 do 600km.  Suma kilometrów min. 1950 km.
      Hodowca                     Gołąb         Pł.Konk.Coeff.  Kkm      Oddział
   1. Stanuch Piotr             PL-318-16--40XX  0   5  19,06   2252,39  Gorlice
   2. Mrowca Pawel              PL-237-15-121XX  1   5  20,66   2116,50  Waksmund
   3. Mrowca Pawel              PL-237-15--30XX  1   5  21,56   2326,76  Waksmund
   4. Sułkowski Robert Patryk   PL-231-16--66XX  0   5  23,83   2012,56  Limanowa
   5. Adam Zbigniew Biernat     PL-163-16---8XX  1   5  25,60   2227,31  Limanowa
   6. Matras Bogdan             PL-236-14---5XX  0   5  26,40   2059,18  RabaWyzna
   7. Zborowski Krzysztof       PL-447-17--12XX  1   5  26,41   2011,23  Limanowa 2
   8. Kaciczak Mariusz          PL-235-16--24XX  1   5  28,11   2483,03  Rabka
   9. Wojciak Leon              PL-235-13---2XX  1   5  30,33   2270,95  Rabka
  10. Parzatka Katarzyna Jan    PL-234-16--17XX  1   5  31,71   2540,17  NowyTarg
  11. Matras Andrzej            PL-083-16-126XX  0   5  32,13   2242,92  Limanowa 2
  12. Lesnicka Ewelina          PL-238-15--56XX  1   5  35,62   2138,72  Podhale Tatry
  13. Lesnicka Ewelina          PL-159-14--69XX  0   5  36,18   2165,43  Podhale Tatry
  14. Sułkowski Robert Patryk   PL-231-15--84XX  0   5  36,63   2218,94  Limanowa
  15. Lesnicka Ewelina          PL-238-17--28XX  1   5  37,22   2138,72  Podhale Tatry
  16. Florek Mirosław           PL-231-16--57XX  1   5  39,24   2013,26  Limanowa
  17. Niezabitowski Wiesław     PL-231-14--50XX  1   5  39,33   2032,51  Limanowa
  18. Mak Dariusz               PL-449-15--40XX  1   5  43,04   2424,27  Jordanow
  19. Niznik Tadeusz            PL-449-15---8XX  1   5  43,92   2270,68  Jordanow
  20. Straczek Jozef            PL-238-14--30XX  0   5  45,99   2590,34  Zakopane
  21. Kurnik Franciszek         PL-041-15-135XX  1   5  46,01   2012,46  Limanowa 2
  22. Sułkowski Robert Patryk   PL-231-16--66XX  0   5  46,59   2012,56  Limanowa
  23. Szczepaniec T M           PL-235-16--24XX  0   5  46,62   2255,18  Jordanow
  24. Zasadni Jozef             PL-238-14--41XX  0   5  49,77   2156,33  Zakopane
  25. Szczepaniak And  And      PL-439-15--42XX  0   5  50,06   2336,55  Podhale Tatry
  26. Francuziak Andrzej        PL-449-17--21XX  0   5  50,66   2238,00  Jordanow
  27. Nowak Weronika Grzeg      PL-235-15--58XX  0   5  52,98   2503,73  Rabka
  28. Zasadni Jozef             PL-238-16---8XX  0   5  53,79   1957,67  Zakopane
  29. Smaga Piotr               PL-447-13--66XX  0   5  54,06   2205,58  Limanowa 2
  30. Basiaga Robert            PL-451-16--29XX  0   5  55,52   2123,97  Nowy Sącz 2
  31. Ogorzałek Andrzej-Krzy    PL-450-16---1XX  0   5  58,83   2117,82  Beskid Sądecki
  32. Kaciczak Mariusz          PL-235-15--16XX  0   5  59,17   2283,83  Rabka
  33. Zborowski Stanisław       PL-231-14---8XX  1   5  60,95   2011,80  Limanowa
  34. Kaciczak Mariusz          PL-235-16--25XX  0   5  61,81   2277,02  Rabka
  35. Sułkowski Grzegorz        PL-231-14--88XX  0   5  61,83   2217,79  Limanowa
  36. Kiełbasa Andrzej          PL-451-15---9XX  0   5  62,31   2143,07  Beskid Sądecki
  37. Mroczek Bronislaw         PL-234-13---2XX  1   5  62,58   2317,90  NowyTarg
  38. Jagiela Rafal             PL-229-14--62XX  0   5  62,82   2332,70  Gołkowice Łącko
  39. Mak Dariusz               PL-449-14--14XX  1   5  64,13   1991,29  Jordanow
  40. Brzana Tadeusz            PL-234-17---7XX  1   5  64,47   2089,96  NowyTarg
 
Dlugi dystans - 4 loty ponad 500km.  Suma kilometrów min. 2350 km.
      Hodowca                     Gołąb         Pł.Konk.Coeff.  Kkm      Oddział
   1. Kaciczak Mariusz          PL-235-15--16XX  0   4  11,36   2541,94  Rabka
   2. Jagiela Rafal             PL-229-14--62XX  0   4  18,24   2414,46  Gołkowice Łącko
   3. Straczek Jozef            PL-238-14--30XX  0   4  18,48   2449,25  Zakopane
   4. Mrowca Pawel              PL-237-15--30XX  1   4  18,66   2389,57  Waksmund
   5. Bafia Jan                 PL-238-15--69XX  1   4  19,17   2376,29  Zakopane
   6. Sułkowski Robert Patryk   PL-231-15--84XX  0   4  21,74   2521,43  Limanowa
   7. Nowak Weronika Grzeg      PL-235-15--58XX  0   4  22,01   2359,33  Rabka
   8. Parzatka Katarzyna Jan    PL-234-16--17XX  1   4  27,39   2397,32  NowyTarg
   9. Bafia Jan                 PL-238-15--68XX  0   4  30,66   2376,29  Zakopane
  10. Talarczyk-Zygadlo         PL-229-16--35XX  0   4  33,19   2359,58  Gołkowice Łącko
  11. Augustyniak Wieslaw       PL-229-16---8XX  0   4  33,76   2359,27  Gołkowice Łącko
  12. Szczepaniak And  And      PL-439-15--42XX  0   4  34,29   2420,99  Podhale Tatry
  13. Bochniarz Jozef           PL-232-14--80XX  0   4  34,76   2827,15  Nowy Sacz
  14. Michalik Paweł            PL-450-15--55XX  0   4  35,06   2654,22  Beskid Sądecki
  15. Zasadni Jozef             PL-238-14--41XX  0   4  36,97   2440,24  Zakopane
  16. Galiniak Jan              PL-161-16--51XX  1   4  37,00   2430,37  Waksmund
  17. Gruszka Joanna            PL-238-14--10XX  0   4  37,86   2412,51  Zakopane
  18. Zasadni Jozef             PL-238-16---8XX  0   4  38,56   2440,24  Zakopane
  19. Stanuch Piotr             PL-318-16--40XX  0   4  39,54   2384,34  Gorlice
  20. Kaciczak Mariusz          PL-235-16--25XX  0   4  39,74   2541,94  Rabka
  21. Chrobak Andrzej           PL-237-16--30XX  1   4  40,80   2421,11  Waksmund
 
 
Zespoł lotnikow , suma konkursów pierwszych 10 lotników hodowcy
      Hodowca                  Konk.  Kkm      Oddział
   1. Zając Józef               106  44960,43  Beskid
   2. Nowak Weronika Grzeg.     106  43666,66  Rabka
   3. Matusik Szczepan-Artur    105  44663,44  Krynica
   4. Ogorzałek Andrzej-Krzy    104  48705,13  Beskid
   5. Bochniarz Jozef           104  47443,18  Nowy Sacz
   6. Mak Dariusz               104  46506,69  Jordanow
   7. Suťkowski Robert Patryk   104  44866,72  Limanowa
   8. Lesnicka Ewelina          103  42522,40  Podhale
   9. Luksa Wieslaw Iwona        99  44535,05  Nowy Sacz 3
  10. Talarczyk-Zygadlo          98  43116,22  Gołkowice Łącko
  11. Kaciczak Mariusz           98  43085,82  Rabka
  12. Wojciak Leon               98  41468,89  Rabka
  13. Kieťbasa Andrzej           98  41182,61  Beskid
  14. Mrowca Pawel               97  40640,69  Waksmund
  15. Stanuch Piotr              96  44093,19  Gorlice
  16. Sekuła Grzegorz            95  41632,14  Beskid
  17. Chrobak Stanislaw          95  39756,70  Gołkowice Łącko
  18. Majcher M - Z              94  41003,85  Krynica
  19. Wrŕbel Krzysztof           94  40150,01  Jordanow
  20. Brzana Tadeusz             94  39484,53  NowyTarg
  21. Opoka H-Konstanty A,P.     93  40657,99  Gołkowice Łącko
  22. Zborowski Mirosťaw         93  35288,83  Limanowa
  23. Majerczyk Stanislaw        92  43615,40  Waksmund
  24. Lekawski Bernard           92  41543,89  Nowy Sacz
  25. Bobek Jakub                92  39935,33  Podhale
  26. Florek Mirosťaw            92  37215,45  Limanowa
  27. Matras Bogdan              92  36709,32  Raba_Wyz
  28. Zasadni Jozef              91  41030,76  Zakopane
  29. Szczepaniak And. And.      91  39041,75  Podhale
  30. Straczek Jozef             90  44860,45  Zakopane
  31. Szwala - Matuszewski       90  41254,83  Nowy Sacz 2
  32. Waga Bogdan                90  39777,59  Jordanow
  33. Szczepaniec T.M.           90  39415,97  Jordanow
  34. Wronka Mieczyslaw          90  38832,45  Jordanow
  35. Maziarz Zofia              90  38512,89  Nowy Sacz 2
  36. Mol Czeslaw                90  37616,82  Limanowa 2
  37. Szczepaniec Michal         90  37255,41  Jordanow
  38. Babral Tomasz              90  36965,37  Limanowa 2
  39. Para Stanislaw             90  36857,77  Waksmund
  40. Juszczak Pawel             89  39461,94  Jordanow
  41. Zywiec Bogdan              89  36954,14  Waksmund
  42. Wojciak-Plawecki           89  36096,86  Rabka
  43. Kurczaba Janusz            88  40545,09  Nowy Sacz 3
  44. Niznik Tadeusz             88  39226,04  Jordanow
  45. Chrobak Andrzej            87  41939,07  Waksmund
  46. Pasak Andrzej Mateusz      87  37777,61  Beskid
  47. Gruszka Joanna             86  40451,05  Zakopane
  48. Sowa Przemysław            86  39177,53  Gorlice
  49. Bochenczak Jan             86  38294,09  Raba_Wyz
  50. Uroda And. Klatka Paw.     86  37436,91  Nowy Sacz 3
  51. Bobek Stanislaw            86  37347,33  Podhale
  52. Gabrys Piotr-Rafal         86  37230,74  Gołkowice Łącko
  53. Puto Andrzej               86  33687,96  Zakopane
  54. Bafia Jan                  85  38074,60  Zakopane
  55. Byrda D.-Dąbrowski Ł.      85  37511,31  Gorlice
  56. Kulak Czeslaw-Dawid        85  36142,31  Nowy Sacz
  57. Francuziak Andrzej         84  36272,57  Jordanow
  58. Parzatka Katarzyna Jan     84  34148,65  NowyTarg
  59. Namyslowski Dominik        84  33974,56  Rabka
  60. Murzyn Ryszard             84  32992,06  Limanowa 2
  61. Jagiela Rafal              83  39682,89  Gołkowice Łącko
  62. Zając Zofia                83  37811,60  Beskid
  63. Los Marek                  83  37337,73  Waksmund
  64. Konstanty Bochenski        83  32471,96  Nowy Sacz 3
  65. Hajduk Ryszard             82  37522,78  Beskid
  66. Stawiarski Tadeusz 4       82  37422,01  Nowy Sacz
  67. Michalik Paweł             82  37013,81  Beskid
  68. Florek Ryszard             82  36332,70  Limanowa 2
  69. Tokarczyk Antoni           82  34873,42  Nowy Sacz
  70. Cichon A. Grywalski P.     81  39479,96  Waksmund
  71. Obrzut Adam                81  35616,85  Beskid
  72. Maciaszek K. W.            81  35564,31  Jordanow
  73. Luksa Stanislaw            81  33863,57  Nowy Sacz 3
  74. Adam Zbigniew Biernat      81  33587,75  Limanowa
  75. Mol Krystyna               81  33557,84  Limanowa 2
  76. Olech Damian Dariusz       81  31376,37  Beskid
  77. Serafin Michal             80  37170,11  Limanowa 2
  78. Matras Jozef               80  34847,50  Limanowa 2
  79. Bosak Grzegorz             80  33414,83  Podhale
  80. Pedzimaz J. P.             80  29845,16  Raba_Wyz
 

Lot Niepodległości.


Dodano 11 września 2018 o godz. 22:05

LOT NIEPODLEGŁOŚCI

Serdecznie zapraszamy wszystkich hodowców naszego oddziału i okręgu do wzięcia udziału w organizowanym przez nas LOCIE NIEPODLEGŁOŚCI, z okazji obchodzonej w tym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Lot odbędzie się z miejscowości Mińsk Mazowiecki (ok. 300 km) i będzie upamiętniem Bitwy Warszawskiej z 1920 r. zwanej także "Cudem nad Wisłą".
W locie mogą uczestniczyć gołębie młode, seria 5/15, koszt udziału 5 zł/gołębia. Zgłoszenia udziału w locie należy dokonać do 16.09.2018 r. (niedziela) do g. 14.00. Hodowcy naszego oddziału zgłaszają udział do Prezesów poszczególnych sekcji, natomiast hodowcy z innych oddziałów do Prezesów/osób wyznaczonych w swoim oddziele, a osoby te przekażą dalej tą informację do Prezesa naszego oddziału - kol. Michała Radzika tel. 602 726 531.
Dla uczestników przewiduje się nagrody rzeczowe dla 10 pierwszych gołębi i 5 pierwszych serii z lotu.

O zorganizowaniu lotu zdecyduje ilość zgłoszonych gołębi - tak więc serdecznie zapraszamy do rywalizacji!

źródło www.pzhgpbs.webd.pl


Lotniki Tradycyjne_2018


Dodano 10 września 2018 o godz. 21:59

 

             W dziale Wyniki Lotowe dodano Lotniki Tradycyjne  zgodnie z Regulaminem Okręgu nagrodzonych będzie 10 dorosłych i 10 rocznych bez względu na płeć


Lotniki w Kategoriach_2018


Dodano 25 sierpnia 2018 o godz. 14:33

 

          W dziale Wyniki Lotowe umieszczone zostały Kategorie A,B,C,M ,GMP ,    Intermistrzostwo do 25 miejsca oraz Lotniki w Kategoriach A,B,C,M do 20 miejsca.

            Zgodnie z regulaminem Okręgu w Kategoriach,GMP ,   Intermistrzostwie ,  nagrodzonych zostanie 3 Mistrzów i 20 Przodowników ,  Lotniki po 10 pierwszych    w każdej Kategorii.

Uaktualnione o zestawienie Mistrzostwo Zespół Lotników REGION IV

 


Wstępne Wyniki 2018....


Dodano 19 sierpnia 2018 o godz. 14:28

 

W dziale Wyniki Lotowe dodane zostały WSTĘPNE !!! Wyniki w kategoriach ,GMP i Intermistrzostwo

WSZYSTKIE WYNIKI SĄ PRZED WYBOREM HODOWCÓW więc po wyborze ta klasyfikacja może ulec zmianie .

Zgodnie z regulaminem Okręgu nagrody w tych klasyfikacjach 3 Mistrzów i 20 Przodowników

 


Komunikat.......


Dodano 15 sierpnia 2018 o godz. 19:09

 
     Przypominam Prezesom Oddziałów Okręgu Nowy Sącz, że do dnia 25-go sierpnia 2018, do godziny 24:00 należy zgłosić drogą elektroniczną klasyfikacje w kategoriach na adres: okregns@gmail.com
 
  Natomiast, kompletną dokumentacje w formie papierowej, do weryfikacji oddziały dostarczą 5-go września 2018
 
      - Strefa Sadecka: godzina 16:00
      - Strefa Podhalańska: godzina 17:00
 
        W Domu Hodowcy,
        ul Krakowska, Nowy Sącz
 
                    V-ce Prezes ds. Lotowych   Andrzej Kowal
 

Otwarcie Zegarów Bruksela..


Dodano 31 lipca 2018 o godz. 15:49

     

Otwarcie zegarów z lotu Bruksela wtorek 31.08.2018 wszystkie oddziały o godzinie 18:00 ,zegary otwieramy na jednym punkcie w swoim oddzale.


Komunikat...


Dodano 29 lipca 2018 o godz. 11:11

 

Zarząd Okręgu zwraca się z prośbą do Zarządów Oddziałów z których hodowcy biorą udział w Locie Narodowym Bruksela, o wyznaczenie godziny otwarcia zegarów z lotu Rostock możliwie jak najpóźniej w godz.20:00-22:00 ,aby umożliwić tymże hodowcom możliwość konstatowania przylotu.


Start Bruksela...


Dodano 28 lipca 2018 o godz. 16:04

 

Gołębie wystartowały z Brukseli 28.07 godzina 15:30 Dobry Lot


Bruksela


Dodano 28 lipca 2018 o godz. 11:06

Planowany start gołębi w Brukseli w godzinach popołudniowych


Rostock..


Dodano 28 lipca 2018 o godz. 07:12

 

Start w Rostocku 5:30 dobry lot

Bruksela na chwilę obecną brak warunków do wypuszczenia .


Bruksela


Dodano 27 lipca 2018 o godz. 18:47

DOJECHAŁY DO BRUKSELI! DOBRY LOT!

https://www.facebook.com/OddzialOswiecim026/videos/1713836462068225/?t=1

 

Dzięki! Damian Nowak i Hans Koerman !

 

 

 


Rostock ....


Dodano 27 lipca 2018 o godz. 16:36

 

Kabina z gołębiami dotarła na miejsce wypuszczenia w Rostocku o godzinie 12:45 gołębie zostały nakarmione , napojone i czekamy do jutra na start.

 


Przypomnienie Lot Narodowy Bruksela 2018.......


Dodano 17 lipca 2018 o godz. 21:45

 

    Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Zarządu Okręgu  przypominamy że koszowanie gołębi na lot    Narodowy Bruksela (Asee-Zellik) Belgia odbędzie się w  czwertek 26 lipca w godzinach przedpołudniowych na 2 punktach wkładań

  Strefa Sądecka w godzinach 10:00 - 11:00 punkt wkładań  sekcji Stary Sącz

  Strefa Podhalańska w godz. 10:30-11:30 punkt wkładań oddziału Nowy Targ

Przypominamy wszystkim użytkownikom systemów ESK o konieczności posiadania kompletnego oprzyrządowania niezbędnego podczas czynności wkładaniowych (zegar radiowy,matka,drukarka)

Zobowiązuje się Wice-Prezesów ds.lotowych oddziałów do zapewnienia wkładającym hodowcom protokołów lotowo-zegarowych w 2 egzemplarzach z sekcji z której dany hodowca wkłada gołębie na lot.

 



Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 18