Aktualności


Życzenia Świąteczno-Noworoczne .


Dodano 23 grudnia 2020 o godz. 17:57

 


Plan Lotów i Regulamin Lotów Okręgowych !!!


Dodano 17 grudnia 2020 o godz. 19:28

 

Na posiedzeniu Zarządu Okręgu w dniu 14.12.2020 opracowany został

Plan Lotów Okręgowych 2021 

1. 500 km  – terminy 06.06.2021 , 13.06.2021 miejscowość startu :

strefa Sądecka Mieszkowice

strefa Podhalańska Myślibórz

2. 700 km – terminy 26.06.2021 , 10.07.2021 , 24.07.2021 miejscowość staru :

strefa Sądecka Tarnow

strefa Podhalańska Rostock 

3. Lot Narodowy Bruksela 24.07.2021 

Poniżej znajduje się Regulamin Mistrzostwa Okręgu 2021

http://www.okreg-nowysacz.pzhgp.net/PZHGP/pliki/okreg-nowysacz/Dokumenty/20210125220948RegulaminOMistrzostwoOkreguNowySacz_2021.pdf


Ogólnopolska Wystawa Gołębi !!!


Dodano 10 grudnia 2020 o godz. 07:55


Zestawienie Wystawa Okręgowa Nowy Sącz_2020.!!!


Dodano 5 grudnia 2020 o godz. 16:09

 
Wyniki  Wystawy Okręgowej 2020 ułożone według kolejności lokat przed weryfikacją dokumentacji
 
 
 Lp. Hodowca                       Obrączka           Coeff.  Klasa olimpijska     Oddział
  1. Olech Damian Dariusz          PL-329-17--20XX     178,96  A                   Beskid Sądecki
  2. Brzana Tadeusz                PL-234-17---8XX     179,89  A                   Nowy Targ
  3. Olech Damian Dariusz          PL-450-18--66XX     186,47  A                   Beskid Sądecki
  4. Pawlikowski Andrzej - Janusz  PL-238-17--55XX     230,36  A                   Zakopane
 
  1. Ceklarz Łukasz & Rafał        PL-235-18---4XX      35,86  B                   Rabka
  2. Kawula Marek                  PL-230-15--77XX      43,42  B                   Krynica
  3. Kaciczak Mariusz              PL-235-17---7XX      55,93  B                   Rabka
  4. Łękawski Zbigniew & Bernard   PL-232-17--55XX      61,54  B                   N Sącz-1
  5. Chrobak Stanisław             PL-229-16---2XX      64,19  B                   Gołkowice Łącko
  6. Matras Andrzej                PL-083-16-126XX      64,95  B                   Limanowa 2
 
  1. Kasperek Wojciech             PL-237-17--92XX      51,81  C                   Nowy Targ
  2. Misiura Czesław               PL-235-17--34XX      52,28  C                   Rabka
  3. Król Mieczysław i Jarosław    PL-234-17--38XX      54,76  C                   Nowy Targ
  4. Jarzębak Józef                PL-232-15--25XX      81,89  C                   N Sącz-1
 
  1. Olech Damian Dariusz          PL-450-17--95XX      38,98  D                   Beskid Sądecki
  2. Żywiec Bogdan                 PL-237-17--28XX      87,89  D                   Waksmund
  3. Sekuła Grzegorz               AU-16-321---2XX      89,61  D                   Beskid Sądecki
  4. Ogorzałek Andrzej - Krzysztof PL-450-16---1XX      99,68  D                   Beskid Sądecki
  5. Para Stanisław                PL-237-14--88XX     105,30  D                   Nowy Targ
 
  1. Laskosz Józef - Stanisław     PL-451-16--49XX      32,53  E (Maraton)         N Sącz-3
  2. Szczepaniec Michał Anna       PL-235-16--24XX      35,84  E (Maraton)         Jordanów
  3. Kotlarz Sławomir - M.         PL-232-17--17XX      37,20  E (Maraton)         Limanowa
  4. Gabryś P.R.J.                 PL-268-15--71XX      46,18  E (Maraton)         Gołkowice Łącko
  5. Chrobak Andrzej               PL-237-17--39XX      48,82  E (Maraton)         Waksmund
 
  1. Ciurka Piotr                  PL-232-20--70XX       2,35  F (Młode)           N Sącz-1
  2. Olech Damian Dariusz          PL-450-20--29XX       5,52  F (Młode)           Beskid Sądecki
  3. Bocheńczak Jan                PL-236-20--16XX       5,64  F (Młode)           Raba Wyżna
  4. Brzana Tadeusz                PL-234-20---2XX       6,65  F (Młode)           Nowy Targ
  5. Tarasek Małgorzata            PL-381-20---1XX       9,74  F (Młode)           Gorlice
  6. Tarasek Małgorzata            PL-381-20---1XX      10,97  F (Młode)           Gorlice
  7. Tarasek Małgorzata            PL-381-20---1XX      11,06  F (Młode)           Gorlice
 
  1. Gawronek Jan                  PL-235-19--10XX      27,91  G (Roczne)          Rabka
  2. Zając Józef i Kacper          PL-450-19--18XX      32,10  G (Roczne)          Beskid Sądecki
  3. Olech Damian Dariusz          PL-DE-19-6595XX      36,34  G (Roczne)          Beskid Sądecki
  4. Leśnicki Sławomir Ewelina     PL-439-19--29XX      37,66  G (Roczne)          Podhale Tatry
  5. Nowak Weronika Grzegorz       PL-DE-19-6888XX      39,97  G (Roczne)          Rabka
  6. Ceklarz Łukasz & Rafał        PL-235-19---6XX      43,47  G (Roczne)          Rabka
 
  1. Jakubiec Andrzej              PL-238-17--84XX      33,02  H (Dorosłe 6 konk.) Podhale Tatry
  2. Szabla Dawid                  PL-229-17--39XX      66,07  H (Dorosłe 6 konk.) Gołkowice Łącko
  3. Matusik Szczepan-Artur        PL-230-15---7XX      67,16  H (Dorosłe 6 konk.) Krynica
  4. Matras Andrzej                PL-103-17--69XX      84,16  H (Dorosłe 6 konk.) Limanowa 2
 
  1. Jagieła R. & M.               PL-176-18--54XX       7,02  I (Dorosłe)         Gołkowice Łącko
  2. Witowski Wiesław              PL-451-16---6XX      14,26  I (Dorosłe)         N Sącz-3
  3. Gawlak Homernik  Wojciech     PL-238-17--30XX      17,05  I (Dorosłe)         Zakopane
  4. Para Stanisław                PL-237-16--67XX      18,34  I (Dorosłe)         Nowy Targ
  5. Augustyniak W. & Ł.           PL-229-16---8XX      19,73  I (Dorosłe)         Gołkowice Łącko
  6. Szczepaniec Tomasz Patrycja   PL-449-18--78XX      19,83  I (Dorosłe)         Jordanów
                                                         kkm
  1. Tokarczyk - Litwiński         PL-232-16---2XX   11137,10  W (Wyczyn)          N Sącz-1
  2. Leśnicki Sławomir Ewelina     PL-238-17--31XX   10708,18  W (Wyczyn)          Podhale Tatry
  3. Cichoń A.  Grywalski P.       PL-237-14--33XX   10509,17  W (Wyczyn)          Waksmund
  4. Brzana Tadeusz                PL-234-14----XX   10372,27  W (Wyczyn)          Nowy Targ
  5. Galiniak Jan                  PL-237-17--69XX   10265,80  W (Wyczyn)          Waksmund
  6. Jagieła R. & M.               PL-229-14--62XX   10101,54  W (Wyczyn)          Gołkowice Łącko
  7. Ciurka Piotr                  PL-232-16--40XX    9850,25  W (Wyczyn)          N Sącz-1
 

Komunikat Wystawa Okręgowa 2020 ...


Dodano 16 listopada 2020 o godz. 16:08

 

W związku z rekomendacją wydaną przez Prezydium Zarządu Głównego Wystawa Okręgowa 2020 nie odbędzie się.

W celu wyłonienia Reprezentacji Okręgu na 70 Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych Zarządy oddziałów zgłoszą gołębie w kategoriach sportowych  najpóźniej do niedzieli 29 listopada do Rachmistrza Okręgowego który  przygotuje karty wystawy oraz niezbędną dokumentację konieczną do przesłania do ZG.

Ważne !!!

Link do druku Reprezentacja Oddział 42 Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych na tym druku oddziały przesyłają do Rachmistrza 

http://www.okreg-nowysacz.pzhgp.net/Okreg/dokumenty

Poniżej wycinek z komunikatu Prezydium Zarządu;

Ze względu na wprowadzone Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 1758) m.in. maksymalne liczby uczestników zgromadzeń, Prezydium Zarządu Głównego PZHGP w Orzeszu niniejszym rekomenduje Zarządom Okręgów, aby nie organizować wystaw Okręgowych.

Po ustaniu przeszkód wynikających z bieżącej sytuacji epidemicznej zostanie wydany szczegółowy Komunikat 70. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych.

W Ogólnopolskiej Wystawie Gołębi Pocztowych, w przypadku jej odbycia, będą uczestniczyć tylko gołębie w kategoriach sportowych, które można wyłonić bez organizowania wystaw okręgowych.


Nekrolog ŚP. Stanisław Dziki !!!


Dodano 2 listopada 2020 o godz. 13:25

 

Z głebokim żalem i smutkiem informujemy ,dzisiaj rano odszedł z naszych szeregów

Śp.Stanisław Dziki

Wieloletni członek oddziału Gorlice odznaczony złotą odznaką PZHGP.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia .


Nekrolog ŚP. Jan Pawlikowski !!!


Dodano 1 listopada 2020 o godz. 10:31

 

W dniu dzisiejszym dotarła do nas smutna wiadomość nasze szeregi w wieku 78 lat opuścił

Śp. Jan Pawlikowski

wieloletni członek i Prezes oddziału Raba Wyżna oraz członek okręgu Nowy Sącz

odznaczony najwyższym odznaczeniem za  wybitne osiągnięcia PZHGP ,

uroczystości żałobne odbędą się 02.11.(poniedziałek) o godzinie 11:30 na cmentarzu w Rabie Wyżnej.

Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy współczucia.                 


Wytyczne ZG dotyczące wystaw..


Dodano 24 października 2020 o godz. 21:17


Mistrzostwo Młodych po weryfikacji....


Dodano 14 października 2020 o godz. 18:26

 

Wyniki Okręgowe Mistrzostwa Młodych 2020 po weryfikacji 
 
  Lp. Hodowca                konk. pkt.   Oddział
   1. Olech Damian Dariusz    24  947,25  Beskid Sądecki
   2. Mikulski Wieslaw        24  933,57  Krynica
   3. Bochenczak Jan          24  931,97  Raba Wyżna
   4. Tarasek Małgorzata      24  929,13  Gorlice
   5. Ciurka Piotr            24  923,53  N Sącz-1
   6. Grybos Joanna           24  919,73  Gorlice
   7. Baran Olchaw. Pietruch  24  916,18  Beskid Sądecki
   8. Skupien-Body            24  913,43  Zakopane
   9. Wojna Robert            24  912,16  Gorlice
  10. Czyrnek Grzegorz        24  911,32  Limanowa
  11. Ogorzałek Andrzej-Krzy  24  909,20  Beskid Sądecki
  12. Baran Pietruch Team     24  908,22  Beskid Sądecki
  13. Tokarczyk A. - Lit.M    24  908,18  N Sącz-1
  14. Janik G.A.K             24  907,71  Gołkowice Łącko
  15. Gryzło Jerzy I Konrad   24  902,38  Beskid Sądecki
  16. Pacho Marcin - Krok     24  899,16  Beskid Sądecki
  17. Poreba Tadeusz Jakub    24  898,62  N Sącz-3
  18. Ciezczak Robert         24  897,79  Podhale Tatry
  19. Sawina Piotr            24  893,97  Gołkowice Łącko
  20. Pociecha Jan Dariusz    24  892,05  Limanowa
  21. Bogdan Piotr            24  891,14  Gorlice
  22. Pękala Przemys. Roman   24  890,31  Beskid Sądecki
  23. Kulak Czeslaw-Dawid     24  888,11  N Sącz-1

Uroczystości Pogrzebowe ...


Dodano 13 października 2020 o godz. 18:52

 

Pogrzeb Śp.Marcina Stanka odbędzie się w piątek 16 października.

Msza Święta w Kościele Kolejowym w Nowym Sączu o godz.13:00 .

Pochówek na Cmentarzu Miejskim przy ul.Śniadeckich w Nowym Sączu o godz.14:30


Nekrolog Śp. Marcin Stanek !!!


Dodano 12 października 2020 o godz. 18:57

 

W dniu dzisiejszym dotarła smutna wiadomość nasze szeregi w wieku 79 lat opuścił  

Śp. Marcin Stanek  członek Honorowy , wieloletni Przewodniczący Okręgowej Komisji Dyscyplinarnej.

W imieniu Zarządu Okręgu składamy kondolencje rodzinie i bliskim pogrążonym w żałobie .


Przyjmowanie dokumentacji młode...


Dodano 5 października 2020 o godz. 13:23

 

Przypominamy

Zgodnie z regulaminem Okręgu przyjmowanie dokumentacji do weryfikacji gołębi młodych

odbędzie się w środę 7 października 2020 o godzinie 16:00 w Domu Hodowcy

przy ul.Krakowskiej 17 w Nowym Sączu. 


Pielgrzymka Hodowców Góra Św.Anny


Dodano 4 października 2020 o godz. 21:49

 

Podczas tegorocznej Pielgrzymki Hodowców na Górę Św.Anny Okręg prezentowały Poczty Sztandarowe Okręg Nowy Sącz ,Oddział Nowy Sącz 1,Waksmund , Limanowa 1


Wyniki Okręgu Dorosłe_2020 !!!


Dodano 4 października 2020 o godz. 20:19

 

Wyniki Dorosłe_2020 zestawienia po weryfikacji dodane zostały w zakładce Wyniki Lotowe  http://www.okreg-nowysacz.pzhgp.net/Okreg/wyniki-lotowe


Wyniki Młode_2020 !!!


Dodano 29 września 2020 o godz. 20:41

 
Wyniki Okręgowe Mistrzostwa Młodych 2020 przed weryfikacją
 
  Lp. Hodowca                konk. pkt.   Oddział
   1. Olech Damian Dariusz    24  947,25  Beskid Sądecki
   2. Mikulski Wieslaw        24  933,57  Krynica
   3. Bochenczak Jan          24  931,97  Raba Wyżna
   4. Tarasek Małgorzata      24  929,13  Gorlice
   5. Ciurka Piotr            24  923,53  N Sącz-1
   6. Grybos Joanna           24  919,73  Gorlice
   7. Baran Olchaw. Pietruch  24  916,18  Beskid Sądecki
   8. Skupien-Body            24  913,43  Zakopane
   9. Wojna Robert            24  912,16  Gorlice
  10. Czyrnek Grzegorz        24  911,32  Limanowa
  11. Ogorzałek Andrzej-Krzy  24  909,20  Beskid Sądecki
  12. Baran Pietruch Team     24  908,22  Beskid Sądecki
  13. Tokarczyk A. - Lit.M    24  908,18  N Sącz-1
  14. Janik G.A.K             24  907,71  Gołkowice Łącko
  15. Zborowski Marek         24  907,16  Nowy Targ
  16. Chrobak Andrzej         24  905,26  Waksmund
  17. Lesnicki Slawom.Ewelin  24  905,18  Podhale Tatry
  18. Gryzło Jerzy I Konrad   24  902,38  Beskid Sądecki
  19. Kaciczak M.M.M.         24  899,91  Rabka
  20. Pacho Marcin - Krok     24  899,16  Beskid Sądecki
  21. Poreba Tadeusz Jakub    24  898,62  N Sącz-3
  22. Ciezczak Robert         24  897,79  Podhale Tatry
  23. Sawina Piotr            24  893,97  Gołkowice Łącko
  24. Pociecha Jan Dariusz    24  892,05  Limanowa
  25. Bogdan Piotr            24  891,14  Gorlice
  26. Pękala Przemys. Roman   24  890,31  Beskid Sądecki
  27. Kulak Czeslaw-Dawid     24  888,11  N Sącz-1
  28. Lesnik Szymon           24  886,09  Krynica
  29. Sojka Czeslaw           24  885,69  N Sącz-1
  30. Szwala - Matuszewski    24  882,68  N Sącz-3
  31. Chowaniec Andrzej       24  874,38  Zakopane
  32. Handzel Marek           24  867,85  Nowy Targ
  33. Nowak Andrzej           24  863,07  Beskid Sądecki
  34. Staszak Stefan          24  846,18  Beskid Sądecki
  35. Kocanda Jaroslaw        23  882,50  N Sącz-1
  36. Juszczak M.M.J          23  877,07  Rabka
  37. Liszka Jozef            23  869,79  Krynica
  38. Bućko Łukasz            23  867,52  Gorlice
  39. Oles Krzysztof.Ryszard  23  853,02  N Sącz-3
  40. Bielak Robert           23  851,59  Podhale Tatry
  41. Florek Ryszard          23  831,50  Limanowa 2
  42. Dziedziak Jarosław      23  829,26  Beskid Sądecki
  43. Zięba Janusz            23  827,25  Gorlice
  44. Lasak Marek Jan         22  845,02  Nowy Targ
  45. Basiaga Maciej          22  831,87  N Sącz-3
  46. Drożdż Ł. W.            22  827,58  N Sącz-2
  47. Los Marek               22  826,79  Waksmund
  48. Fryzlewicz Dawid        22  825,55  Nowy Targ
  49. Brzana Tadeusz          22  820,94  Nowy Targ
  50. Rams Henryk             22  820,22  Gołkowice Łącko

Zestawienia do Konkursu Redakcji 2020 !!!


Dodano 26 września 2020 o godz. 14:03

 
Zestawienie do konkursu Redakcji 2020 ,hodowca który się zdecyduje musi zgłosić najpóźniej w niedzielę 27.09.2020 ponieważ termin wysłania karty potwierdzonej przez Zarząd Okręgu wraz z kuponem który znajduje się w Miesięczniku Hodowca upływa 30.09.2020.
 
  Wszystkie konkursy na 20 % z lotów weekendowych + lot z 11 Czerwca (Boże Ciało)
 
Lotnik Tradycyjny
 Lp. Hodowca                                          konk.       kkm 
  1. Niżnik Tadeusz           PL-449-18--6031     TR   12         5669,87  Rabka
  2. Jagiela R & M            PL-229-14--6205     TR   12         5593,76  Gołkowice
  3. Skupień Andrzej          PL-238-18---818     TR   12         5506,28  Zakopane
  4. Brzana Tadeusz           PL-234-14----29     TR   12         5432,78  Nowytarg
  5. Misiura Czesław          PL-235-17--3422     TR   12         5376,76  Rabka
  6. Waga Bogdan              PL-449-18--2760     TR   12         5285,12  Rabka
 
Lotnik Roczny
  1. Kowalczyk Paweł          PL-237-19--1033      R   10         4453,36  Waksmund
 
Krótki Dystans 5 lotów od 95 do 420 km - Minimum  750kkm
 Lp. Hodowca                                          konk.coeff.   kkm 
  1. Konstanty Bochenski      PL-451-18---315  0   KD   5  39,61  1066,93  N_Sacz-3
  2. Ceklarz Lukasz & Rafał   PL-235-19---617  1   KD   5  43,47  1257,77  Rabka
  3. Wojciak Leon             PL-235-19--4803  -   KD   5  48,89  1437,89  Rabka
  4. Jagiela R & M            PL-229-18---367  0   KD   5  53,63  1346,94  Gołkowice
  5. Olejarz Gabriel          PL-237-18--8431  0   KD   5  54,82  1414,73  Waksmund
  6. Biernat Edward Danuta    PL-231-19---543  -   KD   5  59,43  1349,72  Limanowa
  7. Litwin Sławomir          PL-232-18--9255  -   KD   5  66,59  1433,78  N.Sącz-1
  8. Florek Mirosław          PL-231-18--8717  -   KD   5  75,61  1329,80  Limanowa
  9. Ceklarz Lukasz & Rafał   PL-235-18---472  0   KD   5  76,43  1455,51  Rabka
 10. Żóltek Piotr             PL-234-18---806  0   KD   5  78,69  1532,10  Nowytarg
 11. Konstanty Bochenski      PL-DE-19-665146  1   KD   5  79,38  1143,12  N_Sacz-3
 12. Chrobak Andrzej          PL-237-19--1015  0   KD   5  80,92  1498,77  Waksmund
 13. Ceklarz Lukasz & Rafał   PL-235-19---611  0   KD   5  86,11  1185,66  Rabka
 14. Matusik Szczepan-Artur   PL-230-18---341  1   KD   5  88,24  1034,97  Krynica
 15. Fryźlewicz Mieczysław    PL-DE-19-685582  0   KD   5  91,90  1349,51  Nowytarg
 16. Skupien-Body             PL-238-19--2977  0   KD   5  95,04  1357,61  Zakopane
 
Sredni Dystans 4 loty od 285 do 630 km - Minimum  1400kkm
 Lp. Hodowca                                          konk.coeff.   kkm 
  1. Ceklarz Łukasz & Rafal   PL-235-18---472  0   SD   4  15,19  1483,41  Rabka
  2. Konstanty Bochenski      PL-DE-19-665146  1   SD   4  22,00  1437,06  N_Sacz-3
  3. Nowak Weronika Grzeg     PL-DE-19-688862  0   SD   4  22,63  1716,92  Rabka
  4. Gawronek Jan             PL-235-19--1078  0   SD   4  23,25  1675,95  Rabka
  5. Kociolek Paweł           PL-232-18--7689  -   SD   4  23,59  1695,42  N.Sącz-1
  6. Sułkowski RobertPatryk   PL-231-15--8446  -   SD   4  24,72  1486,22  Limanowa
  7. Szabla Dawid             PL-229-17--3944  0   SD   4  25,21  1549,04  Gołkowice
  8. Chrobak Stanisław        PL-229-18--7114  0   SD   4  29,57  1480,78  Gołkowice
  9. Zając Józef i Kacper     PL-450-19--1837  1   SD   4  30,68  1482,85  Beskid
 10. Matras Andrzej           PL-103-17--6905  -   SD   4  35,35  1535,77  Limanowa 2
 11. Łękawski Zbig & Bern     PL-232-17--5577  -   SD   4  35,88  1739,64  N.Sącz-1
 12. Bocheńczak Jan           PL-449-16--6083  0   SD   4  36,65  1871,36  Raba_Wyz
 13. Majerczyk Stanisław      PL-234-18--4519  0   SD   4  38,44  1924,73  Nowytarg
 14. Chrobak Stanisław        PL-229-18--7032  0   SD   4  40,12  1480,78  Gołkowice
 15. Kurczaba Janusz          PL-233-16---725  0   SD   4  40,76  1639,55  N_Sacz-3
 16. Sułkowski RobertPatryk   PL-231-18--8558  -   SD   4  41,77  1692,60  Limanowa
 17. Gonciarczyk Tadeusz      PL-236-17---106  0   SD   4  44,15  1890,11  Raba_Wyz
 18. Brzana Tadeusz           PL-234-14----29  1   SD   4  47,49  1683,80  Nowytarg
 19. Matusik Szczepan-Artur   PL-230-15---751  0   SD   4  47,79  1920,54  Krynica
 20. Jagielski Michał         PL-447-18--8924  -   SD   4  48,29  1870,96  Limanowa 2
 
 
 
Długi Dystans 3 loty od 485 km - Minimum  1500kkm
 Lp. Hodowca                                          konk.coeff.   kkm 
  1. Jagiela R. & M.          PL-176-18--5463  0   DD   3   7,02  1839,30  Gołkowice
  2. Jakubiec Andrzej         PL-238-17--8448  -   DD   3  11,87  2221,74  Podhale
  3. Łabuz Stanisław          PL-447-17---108  -   DD   3  12,27  1751,65  Limanowa 2
  4. Krol Mieczysław i Jarosł.PL-234-17--3810  0   DD   3  13,44  1766,99  Nowytarg
  5. Niźnik Tadeusz           PL-449-18--6031  1   DD   3  13,58  1791,68  Rabka
  6. Witowski-Wiesław         PL-451-16---682  1   DD   3  14,26  2048,97  N_Sacz-3
  7. Gawlak Hom.  Wojciech    PL-238-17--3012  0   DD   3  17,05  2052,47  Zakopane
  8. Kaptur Ryszard           PL-231-16--6754  -   DD   3  17,24  1774,01  Limanowa
  9. Puto Andrzej             PL-238-16--6847  -   DD   3  17,82  1610,61  Zakopane
 10. Para Stanisław           PL-237-16--6731  1   DD   3  18,34  2238,54  Nowytarg
 11. Augustyniak W.  & Ł.     PL-229-16---875  0   DD   3  19,73  2024,73  Gołkowice
 12. Serafin Michal           PL-447-16---892  -   DD   3  20,41  1997,79  Limanowa 2
 13. Gonciarczyk Tadeusz      PL-236-17---106  -   DD   3  20,60  1758,81  Raba_Wyz
 14. Adam Zbigniew Biernat    PL-231-18--4658  -   DD   3  20,62  2015,43  Limanowa
 15. Matusik Szczepan-Artur   PL-230-15---751  0   DD   3  20,73  1847,73  Krynica
 16. Kowalczyk Paweł          PL-237-18--6656  1   DD   3  21,26  1734,16  Waksmund
 17. Majerczyk Stanisław      PL-234-18--4519  0   DD   3  22,63  1589,73  Nowytarg
 18. Olech Damian Dariusz     PL-450-17--9530  0   DD   3  23,04  1838,88  Beskid
 19. Ogorzałek Andrzej-Krzy.  PL-450-17-10019  1   DD   3  23,78  2084,70  Beskid
 20. Zborowski Mirosław       PL-231-16--6116  -   DD   3  24,01  2010,55  Limanowa
 
 
All round - 6 lotów: 2 lub 3 w Krótkim Dystansie, 2-3 w Srednim , 1-2 w Długim  - Minimum  1600kkm
 Lp. Hodowca                                          konk.coeff.   kkm 
  1. Jakubiec Andrzej         PL-238-17--8448  0   AR   6  38,02  2830,97  Podhale
  2. Szabla Dawid             PL-229-17--3944  0   AR   6  40,49  2435,56  Gołkowice
  3. Olech Damian Dariusz     PL-450-17--9530  0   AR   6  58,80  2702,37  Beskid
  4. Olech Damian Dariusz     PL-DE-19-659530  0   AR   6  69,14  2046,35  Beskid
  5. Konstanty Bochenski      PL-DE-19-665146  1   AR   6  69,35  2058,59  N_Sacz-3
  6. Ogorzałek Andrzej-Krzy.  PL-450-16---106  0   AR   6  70,37  2696,76  Beskid
  7. Skałba Marek             PL-381-18----17  1   AR   6  70,63  2007,86  Gorlice
  8. Kociołek Paweł           PL-232-18--7689  0   AR   6  71,04  2185,83  N.Sącz-1
  9. Laskosz Józef.Stanisł.   PL-451-16--4939  0   AR   6  72,66  2992,79  N_Sacz-3
 10. Gawronek Jan             PL-235-19--1078  0   AR   6  76,00  2265,62  Rabka
 11. Michalik P.- Krok L.     PL-450-18--8806  0   AR   6  77,29  2276,37  Beskid
 12. Waga Bogdan              PL-449-18--2752  0   AR   6  78,88  2005,32  Jordanow
 13. Ceklarz Łukasz & Rafał   PL-235-18---472  0   AR   6  79,62  1969,45  Rabka
 14. Jagiela R & M.           PL-176-18--5463  0   AR   6  83,77  3069,90  Gołkowice
 15. Sułkowski RobertPatryk   PL-231-18--8558  0   AR   6  84,17  2640,66  Limanowa
 16. Matras Andrzej           PL-103-17--6905  0   AR   6  86,21  2796,29  Limanowa 2
 17. Sowa Przemysław          PL-230-16--6792  1   AR   6  87,14  3422,14  Gorlice
 18. Liszka Józef             PL-230-18---928  1   AR   6  93,40  1974,36  Krynica
 19. Cichoń A. Grywalski P.   DV-0516-18-0641  0   AR   6  97,65  2061,19  Waksmund
 20. Łękawski Zbig.& Bern.    PL-232-17--5577  0   AR   6  98,67  2461,84  N.Sącz-1
 
 
Zespól lotowy minimum 80konkursów dla 10 golebi
 Lp. Hodowca                                          konk.        kkm 
  1. Sowa Przemysław                               ZL  92        47547,31  Gorlice
  2. Waga Bogdan                                   ZL  91        40874,45  Jordanow
  3. Jagieła R. & M.                               ZL  90        41970,62  Gołkowice
  4. Sułkowski RobertPatryk                        ZL  86        39436,42  Limanowa
  5. Matusik Szczepan-Artur                        ZL  83        32905,45  Krynica
  6. Nińnik Tadeusz                                ZL  83        38889,96  Rabka
  7. Ogorzałek Andrzej-Krzy.                       ZL  81        34203,26  Beskid
  8. Cichoń A. Grywalski P.                        ZL  81        34638,78  Waksmund
 
Hodowcy którzy prenumerują gazetkę i mają orginalny kupon, mogą zgłosić wybrane gołębie
w celu zrobienia deklaracji, które okręg wyśle wraz z kuponem i dokumentacja lotową do redakcji.

Lotniki ......


Dodano 9 września 2020 o godz. 20:08

 
Lotniki Tradycyjne z List Oddziałowych Rejonowych i Okręgowych na 25%
 z lotów odbytych w sobotę, niedziele i Boże Ciało
 
    Lotniki Dorosłe
    Lp.  Hodowca                               pł. kon. kkm    oddział
     1. Misiura Czesław        PL-235-17--3422  1  13  5952,22 Rabka
     2. Sowa Przemysław        PL-381-18--1403  1  12  5862,90 Gorlice
     3. Niźnik Tadeusz         PL-449-18--6031  1  12  5669,87 Rabka
     4. Jagieła R & M          PL-229-14--6205  0  12  5593,76 Golkowice Łącko
     5. Strączek Józef         PL-238-16---739  1  12  5576,50 Zakopane
     6. Skupień Andrzej        PL-238-18---818  1  12  5506,28 Zakopane
     7. Brzana Tadeusz         PL-234-14----29  1  12  5432,78 Nowy Targ
     8. Waga Bogdan            PL-449-18--2760  0  12  5285,12 Jordanow
     9. Niźnik Tadeusz         PL-449-14--5659  0  12  5284,63 Rabka
    10. Sowa Przemysław        PL-230-15--5361  0  11  5510,09 Gorlice
    11. Ciurka Piotr           PL-232-16--4059  0  11  5428,82 N.Sacz-1
    12. Bachleda Czesław       PL-238-17--1646  0  11  5406,11 Zakopane
    13. Byrda D.-Dąbrowski Ł.  PL-381-18--4075  0  11  5366,47 Gorlice
    14. Jedlecki Kazim. Grzeg. PL-231-16--9644  0  11  5318,17 Limanowa
    15. Pękala Przemys. Roman  PL-232-18--7420  0  11  5303,18 Beskid Sądecki
    16. Sowa Przemysław        PL-230-16--6792  1  11  5296,84 Gorlice
    17. Salabura Mateusz       PL-231-16---973  0  11  5288,35 Limanowa
    18. Łabuz Stanislaw        PL-447-17---108  1  11  5258,67 Limanowa 2
    19. Mól Czesław            PL-447-16--3345  0  11  5237,45 Limanowa 2
    20. Waga Bogdan            PL-449-18--2758  0  11  5172,93 Jordanow
    21. Karpiel Stanislaw Mar. PL-439-18--4403  1  11  5170,45 Podhale
    22. Szczepaniec Tom. Patr. PL-449-18--7824  0  11  5136,94 Jordanow
    23. Niźnik Tadeusz         PL-114-18----86  0  11  5136,77 Rabka
    24. Pasak Andrzej Mateusz  PL-450-17---343  0  11  5124,73 Beskid Sądecki
    25. Jakubiec Andrzej       PL-238-17--8448  0  11  5074,25 Podhale
    26. Sowa Przemysław        PL-381-18--2627  0  11  5070,70 Gorlice
    27. Majerek Rafał          PL-024-17--2819  0  11  4992,05 Jordanow
    28. Para Stanisław         PL-237-17--8930  1  11  4991,58 Nowy Targ
    29. Leśnicki Sławom.Ewelin PL-238-15--5709  1  11  4988,16 Podhale
    30. Waga Bogdan            PL-449-16--2101  0  11  4978,40 Jordanow
    31. Szczepaniak And. And.  PL-172-16--3067  1  11  4975,20 Podhale
    32. Skupień Andrzej        PL-238-15---770  0  11  4972,58 Zakopane
    33. Kubiak Wiesław-Marcin  PL-450-18--6016  0  11  4971,75 Beskid Sądecki
    34. Jagieła R & M          PL-229-17--2531  1  11  4828,58 Golkowice Łącko
    35. Bućko Łukasz           PL-381-18--7252  0  11  4806,81 Gorlice
    36. Sowa Paweł             PL-0230-17-5440  1  11  4731,22 Krynica
    37. Juszczak Paweł         PL-449-17---413  0  11  4655,13 Jordanow
    38. Juszczak Paweł         PL-449-17---401  0  11  4655,13 Jordanow
    39. Matras Bogdan          PL-236-16--1977  0  11  4616,74 Raba Wyz
    40. Pasak Andrzej Mateusz  PL-450-17---323  0  11  4587,32 Beskid Sądecki
    41. Kiełbasa Andrzej       PL-450-18--7016  0  11  4569,70 Beskid Sądecki
    42. Niźnik Tadeusz         PL-449-16--3280  1  11  4562,95 Rabka
    43. Słaby Zdzisław         PL-451-18--5935  1  11  4524,48 N.Sacz-3
    44. Laskosz Józef.Stanisł. PL-451-16--4939  0  11  4477,79 N.Sacz-3
    45. Puto Jacek             PL-235-17--1897  0  11  4140,58 Rabka
                                                          
    Lotniki Roczne
    Lp.  Hodowca                               pł. kon. kkm    oddział
     1. Kowalczyk Paweł        PL-237-19--1033  1  10  4453,36 Waksmund
     2. Sułkowski Grzegorz     PL-DE-19-673777  0   9  4399,32 Limanowa
     3. Skałba Marek           PL-381-19--1173  1   9  3496,71 Gorlice
     4. Kielar Kazimierz       PL-DE-19-694526  0   9  3402,61 Gorlice
     5. Waga Bogdan            PL-DE-19-654988  0   9  3332,16 Jordanow
     6. Burdel Karolina Paweł  PL-DE-19-543331  0   9  3236,79 N.Sacz-1
     7. Szwala - Matuszewski   PL-232-19--7712  1   9  3137,86 N.Sacz-3
     8. Olech Damian Dariusz   PL-DE-19-659530  0   9  2997,32 Beskid Sądecki
     9. Szyszka Stanisław      PL-237-19---380  0   8  4421,20 Waksmund
    10. Nowak Weronika Grzeg.  PL-DE-19-688898  0   8  3957,88 Rabka
    11. Pawlak Kryst. Marzena  PL-DE-19-659793  0   8  3840,92 Gorlice
    12. Kałuzinski Kac. Piotr  PL-230-19---244  0   8  3821,65 Krynica
    13. Kowalczyk Pawel        PL-237-19--1067  0   8  3687,46 Waksmund
    14. Król Rafał             PL-DE-19-659005  0   8  3574,30 Beskid Sądecki
    15. Kulig Robert           PL-232-19--1894  0   8  3388,40 N.Sacz-1
    16. Soboń Henryk           PL-DE-19-671319  0   8  3384,29 N.Sacz-1
    17. Matras Paweł           PL-290-19--5030  1   8  3175,52 Limanowa 2
    18. Kuzera Szymon          PL-DE-19-661577  1   8  3171,06 N.Sacz-1
    19. Cichoń A. Grywalski P. PL-DE-19-649793  0   8  3047,81 Waksmund
    20. Byrda D.-Dąbrowski Ł.  PL-DE-19-694702  0   8  3029,95 Gorlice
    21. Konstanty Andrzej      PL-229-19--3658  1   8  3022,09 N.Sacz-1
    22. Bodziony Stanisław     PL-232-19--4612  0   8  3006,52 N.Sacz-1
    23. Chrobak Andrzej        PL-237-19--1015  0   8  2993,04 Waksmund
    24. Stawiarski Tadeusz 4   PL-232-19--2316  1   8  2992,09 N.Sacz-1
    25. Francuziak Andrzej     PL-449-19--1441  0   8  2991,24 Rabka
    26. Pociecha Jan Dariusz   PL-231-19---861  0   8  2984,96 Limanowa
    27. Cichoń A. Grywalski P. PL-DE-19-649789  1   8  2980,17 Waksmund
    28. Kociołek Paweł         PL-210-19--2690  1   8  2950,68 N.Sacz-1
    29. Hryc Tadeusz           PL-237-19--8951  0   8  2927,78 Waksmund
    30. Luksa Wiesław          PL-DE-19-664583  1   8  2845,37 N.Sacz-3
    31. Stawiarski Tadeusz 4   PL-232-19--2313  0   8  2771,42 N.Sacz-1
    32. Furtak Adam            PL-DE-19-684549  1   8  2762,56 Limanowa 2
    33. Jagieła R & M          PL-DE-19-678120  0   8  2761,16 Golkowice Łącko
    34. Pawlak Kryst. Marzena  PL-DE-19-662068  0   8  2754,29 Gorlice
    35. Juszczak Paweł         PL-DE-19-658289  0   8  2681,71 Jordanow
    36. Nowak Weronika Grzeg.  PL-DE-19-688888  1   8  2652,40 Rabka
    37. Matras Bogdan          PL-236-19--1366  0   8  2639,02 Raba Wyzna
    38. Jakubiec Andrzej       PL-238-19--2495  0   8  2638,47 Podhale
    39. Waga Bogdan            PL-449-19--3662  0   8  2618,76 Jordanow
    40. Waga Bogdan            PL-449-19--3667  0   8  2618,76 Jordanow
    41. Waga Bogdan            PL-449-19--3673  0   8  2618,76 Jordanow
    42. Olech Damian Dariusz   PL-DE-19-659534  0   8  2451,45 Beskid Sądecki
 

Watykan Otwarcie zegarów !!!


Dodano 4 września 2020 o godz. 20:10

 
Zgodnie z wytycznymi organizatora lotu Watykan proszę o otwarcie zegarów  w sobotę lub niedzielę podczas otwierania zegarów z lotów oddziałowych gołębi młodych .
Listy zegarowe ,taśmy zegarowe oraz kontrolki gumowe proszę dostarczyć najpóźniej do poniedziałku do Wice Prezesa ds.lotowych Andrzeja Kowala celem dalszego przesłania do organizatorów lotu 
 
  • Wszyscy uczestnicy lotu proszeni są o otwarcie zegarów do 06.09.2020 i przesłanie do 15.09.2020 kontrolek, oraz list zegarowych(taśmyzegarowe) na adres Leszek Potoczny Łękawica 400 34-124 Klecza Górna.
  • Taśma zrgarowa powinna być opisana Imię i Nazwisko, numer gumy, data i czas przybycia gołębia.
  • Do wspólnej koperty należy dołączyć wykaz hodowców, którzy konstantowali gołębie na danym zegarze z aktualnymi współrzędnymi gołębników.

Derby 2020 !!!


Dodano 30 sierpnia 2020 o godz. 16:17

Przed weryfikacją 
 
Mistrzostwo Derby gołębi rocznych:
 
   Lp.  Hodowca                 konk  coeff   oddział  
     1. Olech Damian Dariusz     25   899,57  Beskid Sądecki
     2. Sowa Przemysław          25  1383,36  Gorlice
     3. Kurczaba Janusz          25  1543,24  N Sącz-3
     4. Szczepaniec M. Anna      25  2315,47  Jordanów

Kategorie Zamknięte !!!


Dodano 28 sierpnia 2020 o godz. 19:50

 
Kategorie zamknięte zgłoszone przez zarządy oddziałów przed weryfikacja papierową
 
  Lp. Hodowca                  coeff. kat.  oddział
   1. Olech Damian Dariusz     115,48  A   Beskid Sądecki
   2. Jagiela R & M            154,02  A   Gołkowice Łącko
   3. Ceklarz Lukasz & Rafal   163,13  A   Rabka
   4. Szczepaniec M. Anna      191,98  A   Jordanów
   5. Sułkowski Robertpatryk   209,05  A   Limanowa
   6. Wojciak Leon             242,03  A   Rabka
   7. Baran Olchaw. Pietruch   250,67  A   Beskid Sądecki
   8. Liszka Jozef             254,34  A   Krynica
   9. Brzana Tadeusz           268,98  A   Nowy Targ
  10. Konstanty Bochenski      270,31  A   N Sącz-3
  11. Chrobak Stanislaw        282,38  A   Gołkowice Łącko
  12. Mol Czeslaw              287,48  A   Limanowa 2
  13. Kowalczyk Pawel          300,70  A   Waksmund
  14. Ogorzałek Andrzej-Krzy   315,75  A   Beskid Sądecki
  15. Arazny D. & Z.           320,82  A   N Sącz-2
  16. Chruslicki Janusz        322,28  A   N Sącz-3
  17. Litwin Slawomir          327,99  A   N Sącz-1
  18. Waga Bogdan              333,17  A   Jordanów
  19. Gołyzniak Marek          350,55  A   Beskid Sądecki
  20. Matusik Szczepan-Artur   350,62  A   Krynica
  21. Cichon A. Grywalski P.   359,93  A   Waksmund
  22. Gorski Kazimierz         363,14  A   N Sącz-1
  23. Gacek Andrzej            375,66  A   Limanowa 2
  24. Chrobak Andrzej          386,72  A   Waksmund
  25. Pacho Marcin - Krok      395,45  A   Beskid Sądecki
  26. Bogdan Piotr             396,45  A   Gorlice
  27. Babral Team              399,45  A   Limanowa 2
 
  Lp. Hodowca                  coeff. kat.  oddział
   1. Chrobak Stanislaw         88,72  B   Gołkowice Łącko
   2. Waga Bogdan               89,40  B   Jordanów
   3. Mol Czeslaw              167,01  B   Limanowa 2
   4. Matras Bogdan            201,37  B   Raba Wyżna
   5. Pawlikowski And-Janusz   207,06  B   Zakopane
   6. Kurczaba Janusz          217,14  B   N Sącz-3
   7. Olech Damian Dariusz     256,07  B   Beskid Sądecki
   8. Bochniarz Jozef          273,29  B   N Sącz-1
   9. Sułkowski Robertpatryk   277,18  B   Limanowa
  10. Straczek Jozef           285,64  B   Zakopane
  11. Florek Mirosław          287,66  B   Limanowa
  12. Galica Stanislaw         294,40  B   Zakopane
  13. Jakubiec Andrzej         304,72  B   Podhale Tatry
  14. Matras Andrzej           313,24  B   Limanowa 2
  15. Augustyniak W. & Ł       313,41  B   Gołkowice Łącko
  16. Adam Zbigniew Biernat    328,41  B   Limanowa
  17. Matusik Szczepan-Artur   331,81  B   Krynica
  18. Murzyn Ryszard           336,30  B   Limanowa 2
  19. Zborowski Mirosław       338,26  B   Limanowa
  20. Konstanty Bochenski      344,30  B   N Sącz-3
  21. Bodziony Stanislaw       346,58  B   N Sącz-1
  22. Jagiela R & M            356,34  B   Gołkowice Łącko
  23. Sowa Przemysław          364,58  B   Gorlice
  24. Babral R. &  T.          367,36  B   Limanowa 2
  25. Lesnicki Slawom.Ewelin   369,14  B   Podhale Tatry
  26. Dabrowski Stanislaw      370,68  B   Nowy Targ
  27. Ceklarz  Marta           382,78  B   Rabka
 
  Lp. Hodowca                  coeff. kat.  oddział
   1. Sowa Przemysław          125,59  C   Gorlice
   2. Para Stanislaw           168,31  C   Nowy Targ
   3. Szczepaniak And. And.    175,08  C   Podhale Tatry
   4. Puto Andrzej             180,68  C   Zakopane
   5. Matusik Szczepan-Artur   189,07  C   Krynica
   6. Sułkowski Robertpatryk   202,64  C   Limanowa
   7. Witowski-Wiesław         214,10  C   N Sącz-3
   8. Szczepaniec Tom. Patr.   228,89  C   Jordanów
   9. Ogorzałek Andrzej-Krzy   233,33  C   Beskid Sądecki
  10. Majerczyk Stanislaw      256,66  C   Nowy Targ
  11. Niznik Tadeusz           266,52  C   Rabka
  12. Tokarczyk A.W.- Lit.M.   269,70  C   N Sącz-1
  13. Fiut Bogdan              272,58  C   N Sącz-1
  14. Juszczak Pawel           273,95  C   Jordanów
  15. Łękawski Zbig.& Bern.    280,40  C   N Sącz-1
  16. Los Marek                332,62  C   Waksmund
  17. Soboń Henryk             349,01  C   N Sącz-1
  18. Wróbel Krzysztof         349,92  C   Jordanów
  19. Zając Józef              355,92  C   Beskid Sądecki
  20. Galica Stanislaw         365,59  C   Zakopane
  21. Michalik P.- Krok L.     366,08  C   Beskid Sądecki
  22. Brzana Tadeusz           369,96  C   Nowy Targ
  23. Kiełbasa Andrzej         371,06  C   Beskid Sądecki
  24. Waga Bogdan              372,14  C   Jordanów
  25. Luksa Stanislaw          380,25  C   N Sącz-3
  26. Chlipała Władysław       383,03  C   Limanowa
  27. Skupien Andrzej          386,80  C   Zakopane
 
  Lp. Hodowca                  coeff. kat.  oddział
   1. Sowa Przemysław           56,18  M   Gorlice
   2. Jagiela R & M             59,04  M   Gołkowice Łącko
   3. Mak Dariusz I Daria       79,68  M   Jordanów
   4. Murzyn Ryszard            89,57  M   Limanowa 2
   5. Jarzebak Jozef            90,20  M   N Sącz-1
   6. Zborowski Mirosław        91,88  M   Limanowa
   7. Adam Zbigniew Biernat    111,93  M   Limanowa
   8. Wojciak-Plawecki         120,46  M   Rabka
   9. Augustyniak W. & Ł       121,31  M   Gołkowice Łącko
  10. Bachleda Czeslaw         123,83  M   Zakopane
  11. Pękala Przemys. Roman    124,51  M   Beskid Sądecki
  12. Serafin Michal           135,79  M   Limanowa 2
  13. Gabrys P. R. J           135,91  M   Gołkowice Łącko
  14. Węgrzyn Jan Halina       136,82  M   N Sącz-2
  15. Zwijacz Andrzej          144,90  M   Zakopane
  16. Waga Bogdan              158,17  M   Jordanów
  17. Szabla Dawid             169,77  M   Gołkowice Łącko
  18. Konstanty Andrzej        177,14  M   N Sącz-1
  19. Zasadni Piotr-Miecz      182,22  M   Gołkowice Łącko
  20. Swaltek A.               186,74  M   Rabka
  21. Sekuła Grzegorz          187,87  M   Beskid Sądecki
  22. Pluta Pawel              190,97  M   Waksmund
  23. Kubiak Wiesław-Marcin    202,36  M   Beskid Sądecki
  24. Wronka Mieczyslaw        206,33  M   Jordanów
  25. Wojciak Leon             207,72  M   Rabka
  26. Pisarczyk Piotr          213,90  M   Gorlice
  27. Kozak Piotr Iwona        214,59  M   Jordanów
 
 
Lotniki w Kategoriach 2020:
 
  Lp. Hodowca                                 coeff. kat. oddz.
   1. Olejarz Gabriel         PL-237-18--843X    1,55 A  Waksmund
   2. Litwin Slawomir         PL-232-18--925X    5,08 A  N Sącz-1
   3. Galiniak Jan            SK-1009-19--15X    5,34 A  Waksmund
   4. Chrobak Stanislaw       PL-229-16---30X    6,88 A  Gołkowice Łącko
   5. Olech Damian Dariusz    PL-DE-19-65958X    7,46 A  Beskid Sądecki
   6. Zywiec Bogdan           PL-237-17--281X    7,75 A  Waksmund
   7. Wojciak Leon            PL-235-19--480X    8,78 A  Rabka
   8. Gawronek Jan            PL-235-19--107X   10,34 A  Rabka
   9. Szczepaniec M. Anna     PL-449-18--784X   10,52 A  Jordanów
  10. Olech Damian Dariusz    PL-450-18--660X   10,52 A  Beskid Sądecki
  11. Jagiela R & M           PL-229-18---36X   10,58 A  Gołkowice Łącko
  12. Wronka Mieczyslaw       PL-DE-19-65437X   10,78 A  Jordanów
  13. Ceklarz Lukasz & Rafal  PL-235-18---47X   12,00 A  Rabka
  14. Chrobak Jan             PL-237-18--141X   12,02 A  Waksmund
  15. Konstanty Bochenski     PL-451-18---31X   13,39 A  N Sącz-3
  16. Jagiela R & M           PL-229-16--507X   13,62 A  Gołkowice Łącko
  17. Talarczyk-Zygadlo       PL-450-15--326X   14,37 A  Gołkowice Łącko
  18. Brzana Tadeusz          PL-234-17---87X   14,47 A  Nowy Targ
  19. Chrobak Stanislaw       PL-229-18--704X   15,34 A  Gołkowice Łącko
  20. Ciezczak Robert         PL-238-19--312X   15,43 A  Podhale Tatry
  21. Brzana Tadeusz          PL-234-17---70X   15,45 A  Nowy Targ
  22. Olech Damian Dariusz    PL-DE-19-65952X   16,11 A  Beskid Sądecki
  23. Ceklarz Lukasz & Rafal  PL-235-19---61X   17,43 A  Rabka
  24. Bogdan Monika           PL-DE-19-69465X   17,83 A  Gorlice
  25. Biskup Karol            PL-DE-19-66059X   17,96 A  Beskid Sądecki
  26. Lesnicki Slawom.Ewelin  PL-439-19--292X   18,33 A  Podhale Tatry
  27. Jakubiec Andrzej        PL-238-17--844X   18,50 A  Podhale Tatry
  28. Matusik Szczepan-Artur  PL-230-18---32X   18,93 A  Krynica
 
  Lp. Hodowca                                 coeff. kat. oddz.
   1. Zając Józef i Kacper    PL-450-19--183X    6,24 B  Beskid Sądecki
   2. Sułkowski Robertpatryk  PL-231-15--844X    6,82 B  Limanowa
   3. Szost Krzyztof          PL-DE-19-65342X    7,07 B  Krynica
   4. Zywiec Bogdan           PL-237-16--182X    8,09 B  Waksmund
   5. Kowalczyk Pawel         PL-237-18--665X    8,24 B  Waksmund
   6. Waga Bogdan             PL-449-18--275X    8,40 B  Jordanów
   7. Chrobak Stanislaw       PL-229-18--703X    8,79 B  Gołkowice Łącko
   8. Kociolek Pawel          PL-232-18--768X    8,80 B  N Sącz-1
   9. Konstanty Bochenski     PL-DE-19-66514X    9,80 B  N Sącz-3
  10. Puto Jacek              PL-229-19----5X    9,90 B  Rabka
  11. Szabla Dawid            PL-229-17--394X   10,12 B  Gołkowice Łącko
  12. Waga Bogdan             PL-DE-19-65498X   10,49 B  Jordanów
  13. Nowak Weronika Grzeg.   PL-DE-19-68886X   11,84 B  Rabka
  14. Szczepaniec Tom. Patr.  PL-449-18--789X   12,46 B  Jordanów
  15. Chrobak Stanislaw       PL-229-18--711X   12,58 B  Gołkowice Łącko
  16. Pawlikowski And-Janusz  PL-238-17--553X   12,97 B  Zakopane
  17. Brzana Tadeusz          PL-234-14----2X   13,09 B  Nowy Targ
  18. Młynarczyk Bogdan       PL-231-18--429X   14,37 B  Limanowa
  19. Sowa Przemysław         PL-230-16--679X   16,43 B  Gorlice
  20. Olech Damian Dariusz    PL-DE-19-65953X   17,37 B  Beskid Sądecki
  21. Wróbel Krzysztof        PL-449-18---33X   17,67 B  Jordanów
  22. Kiełbasa Andrzej        PL-450-16---52X   18,09 B  Beskid Sądecki
  23. Bochniarz Jozef         PL-DE-19-67188X   18,32 B  N Sącz-1
  24. Chrobak Stanislaw       PL-229-18--709X   19,04 B  Gołkowice Łącko
  25. Kurczaba Janusz         PL-233-16---72X   19,20 B  N Sącz-3
  26. Bogdan Piotr            NL-17---146328X   19,21 B  Gorlice
  27. Ceklarz  Marta          PL-235-18---46X   19,27 B  Rabka
  28. Los Marek               PL-19---065065X   19,75 B  Waksmund
  29. Szubryt Krystian Macie  PL-231-16--235X   19,99 B  Limanowa
  30. Macias Franciszek       PL-449-17--534X   20,16 B  Jordanów
  31. Waga Bogdan             PL-449-18--275X   20,20 B  Jordanów
  32. Olech Damian Dariusz    PL-DE-19-67503X   20,31 B  Beskid Sądecki
  33. Korbel Zbigniew         PL-449-18--126X   20,64 B  Jordanów
  34. Michalik P.- Krok L.    PL-450-18--880X   21,46 B  Beskid Sądecki
  35. Walkosz Michal          PL-238-17--351X   21,74 B  Zakopane
 
  Lp. Hodowca                                 coeff. kat. oddz.
   1. Jagiela R & M           PL-176-18--546X    7,02 C  Gołkowice Łącko
   2. Jakubiec Andrzej        PL-238-17--844X   11,87 C  Podhale Tatry
   3. Labuz Stanislaw         PL-447-17---10X   12,27 C  Limanowa 2
   4. Krol Mieczyslawijarosl  PL-234-17--381X   13,44 C  Nowy Targ
   5. Niznik Tadeusz          PL-449-18--603X   13,58 C  Rabka
   6. Witowski-Wiesław        PL-451-16---68X   14,26 C  N Sącz-3
   7. Gawlak Hom. Wojciech    PL-238-17--301X   17,05 C  Zakopane
   8. Kaptur Ryszard          PL-231-16--675X   17,24 C  Limanowa
   9. Puto Andrzej            PL-238-16--684X   17,82 C  Zakopane
  10. Sowa Przemysław         PL-230-16--675X   18,97 C  Gorlice
  11. Augustyniak W. & Ł      PL-229-16---87X   19,73 C  Gołkowice Łącko
  12. Gonciarczyk Tadeusz     PL-236-17---10X   20,60 C  Raba Wyżna
  13. Matusik Szczepan-Artur  PL-230-15---75X   20,73 C  Krynica
  14. Majerczyk Stanislaw     PL-234-18--451X   22,63 C  Nowy Targ
  15. Olech Damian Dariusz    PL-450-17--953X   23,04 C  Beskid Sądecki
  16. Ogorzałek Andrzej-Krzy  PL-450-17-1001X   23,78 C  Beskid Sądecki
  17. Kurczaba Janusz         PL-233-16---70X   24,14 C  N Sącz-3
  18. Tokarczyk A.W.- Lit.M.  PL-232-16---21X   24,66 C  N Sącz-1
  19. Sowa Przemysław         PL-381-18--262X   25,77 C  Gorlice
  20. Sowa Przemysław         PL-381-18--262X   27,02 C  Gorlice
  21. Gil Tadeusz             PL-237-18---53X   27,10 C  Nowy Targ
  22. Szczepaniak And. And.   PL-439-18--410X   28,63 C  Podhale Tatry
  23. Kawula Marek            PL-230-15--771X   28,76 C  Krynica
  24. Fiut Bogdan             PL-232-18--211X   28,88 C  N Sącz-1
  25. Ziemianin Piotr         PL-447-15--516X   28,92 C  Limanowa 2
  26. Laskosz Jozef.Stanisl.  PL-451-16--493X   29,60 C  N Sącz-3
  27. Zając Józef I Kacper    PL-450-17--800X   30,01 C  Beskid Sądecki
  28. Matusik Szczepan-Artur  PL-230-17--607X   30,50 C  Krynica
  29. Stanuch Piotr           PL-318-16--406X   30,80 C  Gorlice
  30. Ogorzałek Andrzej-Krzy  PL-450-16---10X   31,19 C  Beskid Sądecki
  31. Smola Kazimierz Ii      PL-230-18---57X   31,30 C  Krynica
  32. Bochenczak Jan          PL-449-16--608X   32,63 C  Raba Wyżna
  33. Łękawski Zbig.& Bern.   PL-232-17--555X   33,59 C  N Sącz-1
  34. Sułkowski Robertpatryk  PL-231-18--855X   34,25 C  Limanowa
  35. Bodziony Stanislaw      PL-232-16--304X   34,51 C  N Sącz-1
 
  Lp. Hodowca                                 coeff. kat. oddz.
   1. Adam Zbigniew Biernat   PL-231-18--426X    1,43 M  Limanowa
   2. Swaltek A.              PL-449-17---87X    2,86 M  Rabka
   3. Matras Andrzej          PL-290-17----3X    5,37 M  Limanowa 2
   4. Serafin Michal          PL-447-16---89X    6,07 M  Limanowa 2
   5. Szczepaniec Tom. Patr.  PL-449-18--783X    6,24 M  Jordanów
   6. Zborowski Mirosław      PL-231-16--611X    6,99 M  Limanowa
   7. Zarycki Stanislaw       PL-439-14--212X    7,54 M  Podhale Tatry
   8. Murzyn Ryszard          PL-447-16--362X    8,84 M  Limanowa 2
   9. Para Stanislaw          PL-237-16--673X    9,84 M  Nowy Targ
  10. Adam Zbigniew Biernat   PL-231-18--465X    9,94 M  Limanowa
  11. Bachleda Czeslaw        PL-238-17--163X   11,60 M  Zakopane
  12. Szost Krzyztof          PL-230-18--300X   13,20 M  Krynica
  13. Michalik P.- Krok L.    PL-450-16--333X   13,30 M  Beskid Sądecki
  14. Sowa Przemysław         PL-381-18--140X   13,62 M  Gorlice
  15. Węgrzyn Jan Halina      PL-451-17--519X   13,70 M  N Sącz-2
  16. Jarosz Wieslaw          PL-447-17---86X   13,96 M  Rabka
  17. Kotlarz S. M.           PL-232-17--171X   14,24 M  Limanowa
  18. Wróbel Krzysztof        PL-024-17--392X   17,04 M  Jordanów
  19. Brzana Tadeusz          PL-237-16--682X   17,37 M  Nowy Targ
  20. Gabrys P. R. J          PL-229-17--664X   17,49 M  Gołkowice Łącko
  21. Jarzebak Jozef          PL-232-15--250X   18,28 M  N Sącz-1
  22. Majerczyk Stanislaw     PL-237-17-1152X   18,32 M  Nowy Targ
  23. Chrobak Andrzej         PL-237-17--394X   18,59 M  Waksmund
  24. Szczepaniec M. Anna     PL-235-16--244X   18,66 M  Jordanów
  25. Pękala Przemys. Roman   PL-232-18--742X   18,87 M  Beskid Sądecki
  26. Wronka Mieczyslaw       PL-449-16----3X   18,90 M  Jordanów
  27. Mak Dariusz I Daria     PL-449-16--240X   19,12 M  Jordanów
  28. Pluta Pawel             PL-237-18--890X   19,49 M  Waksmund
  29. Bochenczak Jan          PL-DE-19-68924X   19,49 M  Raba Wyżna
  30. Jagiela R & M           PL-229-17--251X   19,64 M  Gołkowice Łącko
  31. Pisarczyk Piotr         PL-381-18--309X   20,91 M  Gorlice
  32. Mak Dariusz I Daria     PL-449-17--412X   21,75 M  Jordanów
  33. Rapacz Andrzej          PL-449-17---73X   22,15 M  Rabka
  34. Sebastjański Andrzej    PL-231-16--392X   23,21 M  Limanowa
  35. Węgrzyn Jan Halina      PL-451-18---74X   23,22 M  N Sącz-2
 
GMP:
    Lp. Hodowca                    konk. Pkt.    Kat.  Oddział
     1. Matusik Szczepan-Artur      35  1852,37  GMP  Krynica
     2. Sowa Przemysław             35  1842,69  GMP  Gorlice
     3. Kurczaba Janusz             35  1840,31  GMP  N Sącz-3
     4. Stawiarski Tadeusz 4        35  1830,69  GMP  N Sącz-1
     5. Matras Bogdan               35  1827,89  GMP  Raba Wyżna
     6. Konstanty Bochenski         35  1826,86  GMP  N Sącz-3
     7. Waga Bogdan                 35  1826,84  GMP  Jordanów
     8. Para Stanislaw              35  1823,89  GMP  Nowy Targ
     9. Szczepaniec Tom. Patr.      35  1818,52  GMP  Jordanów
    10. Jagiela R & M               35  1817,46  GMP  Gołkowice Łącko
    11. Chrobak Stanislaw           35  1816,63  GMP  Gołkowice Łącko
    12. Witowski-Wiesław            35  1816,36  GMP  N Sącz-3
    13. Juszczak Pawel              35  1814,41  GMP  Jordanów
    14. Pękala Przemys. Roman       35  1807,97  GMP  Beskid Sądecki
    15. Zając Józef                 35  1804,19  GMP  Beskid Sądecki
    16. Florek Mirosław             35  1803,53  GMP  Limanowa
    17. Niznik Tadeusz              35  1803,20  GMP  Rabka
    18. Wojciak Leon                35  1802,40  GMP  Rabka
    19. Sekuła Grzegorz             35  1798,46  GMP  Beskid Sądecki
    20. Serafin Michal              35  1798,07  GMP  Limanowa 2
    21. Tokarczyk A.W.- Lit.M.      35  1795,94  GMP  N Sącz-1
    22. Kawula Marek                35  1791,49  GMP  Krynica
    23. Pasak Andrzej Mateusz       35  1790,97  GMP  Beskid Sądecki
    24. Mol Czeslaw                 34  1788,50  GMP  Limanowa 2
    25. Beduch Daniel - Jan         35  1787,41  GMP  Krynica
    26. Slaby Zdzisław              35  1787,19  GMP  N Sącz-3
    27. Szczepaniak And. And.       34  1781,85  GMP  Podhale Tatry
    28. Pawlak Kryst. Marzena       34  1779,26  GMP  Gorlice
    29. Galiniak Jan                35  1778,67  GMP  Waksmund
    30. Rozum Wieslaw               35  1778,32  GMP  Limanowa 2
    31. Olech Damian Dariusz        34  1777,85  GMP  Beskid Sądecki
    32. Sułkowski Robertpatryk      34  1773,75  GMP  Limanowa
    33. Bodziony Stanislaw          35  1773,62  GMP  N Sącz-1
    34. Sebastjański Andrzej        35  1772,48  GMP  Limanowa
    35. Galica Stanislaw            34  1771,70  GMP  Zakopane
    36. Misiura Czeslaw             35  1771,21  GMP  Rabka
    37. Kowalczyk Pawel             34  1770,02  GMP  Waksmund
    38. Konstanty Andrzej           35  1769,81  GMP  N Sącz-1
    39. Swaltek A.                  35  1769,13  GMP  Rabka
    40. Karpiel Stanislaw Mar.      35  1766,70  GMP  Podhale Tatry
    41. Ptak Rafał                  35  1766,45  GMP  Limanowa
    42. Maziarz Zofia               35  1762,32  GMP  Limanowa
    43. Kielar Kazimierz            35  1756,77  GMP  Gorlice
    44. Kubiak Wiesław-Marcin       34  1756,56  GMP  Beskid Sądecki
    45. Soboń Henryk                35  1756,20  GMP  N Sącz-1
    46. Adam Zbigniew Biernat       33  1754,32  GMP  Limanowa
    47. Cichon A. Grywalski P.      34  1753,62  GMP  Waksmund
    48. Brzana Tadeusz              34  1748,66  GMP  Nowy Targ
    49. Murzyn Ryszard              34  1746,88  GMP  Limanowa 2
    50. Gabrys P. R. J              34  1745,64  GMP  Gołkowice Łącko
    51. Fiut Bogdan                 34  1744,86  GMP  N Sącz-1
    52. Byrda D.-Dąbrowski Ł.       34  1737,32  GMP  Gorlice
    53. Szczepaniec M. Anna         35  1737,24  GMP  Jordanów
    54. Babral Team                 34  1736,56  GMP  Limanowa 2
    55. Niezabitowski Wiesław       34  1736,29  GMP  Limanowa
    56. Filas Maciej                34  1735,89  GMP  Rabka
    57. Franczyk Lukasz             35  1734,57  GMP  Gołkowice Łącko
    58. Chlipała Władysław          34  1728,53  GMP  Limanowa
    59. Kiełbasa Natalia            35  1726,68  GMP  Beskid Sądecki
    60. Namyslowski Dom. Szym.      34  1725,80  GMP  Rabka
 
  Intermistrzostwo: 
   Lp. Hodowca                     konk. Coeff.  Kat.  Oddział
     1. Matusik Szczepan-Artur      18    585,53  IM   Krynica
     2. Jagiela R & M               18    630,08  IM   Gołkowice Łącko
     3. Mol Czeslaw                 18    631,10  IM   Limanowa 2
     4. Olech Damian Dariusz        18    667,01  IM   Beskid Sądecki
     5. Pawlikowski And-Janusz      18    710,21  IM   Zakopane
     6. Konstanty Bochenski         18    738,40  IM   N Sącz-3
     7. Sowa Przemysław             18    746,07  IM   Gorlice
     8. Waga Bogdan                 18    746,97  IM   Jordanów
     9. Sułkowski Robertpatryk      18    821,01  IM   Limanowa
    10. Cichon A. Grywalski P.      18    885,54  IM   Waksmund
    11. Para Stanislaw              18    885,95  IM   Nowy Targ
    12. Witowski-Wiesław            18    944,77  IM   N Sącz-3
    13. Babral Team                 18    964,06  IM   Limanowa 2
    14. Skupien Andrzej             18   1007,23  IM   Zakopane
    15. Stawiarski Tadeusz 4        18   1057,50  IM   N Sącz-1
    16. Niezabitowski Wiesław       18   1064,08  IM   Limanowa
    17. Pasak Andrzej Mateusz       18   1136,81  IM   Beskid Sądecki
    18. Ceklarz Lukasz & Rafal      18   1152,09  IM   Rabka
    19. Florek Mirosław             18   1221,25  IM   Limanowa
    20. Luksa Stanislaw             18   1299,06  IM   N Sącz-3
    21. Galiniak Jan                18   1315,01  IM   Waksmund
    22. Filas Maciej                18   1322,21  IM   Rabka
    23. Swaltek A.                  18   1612,85  IM   Rabka
    24. Matras Bogdan               15    388,19  IM   Raba Wyżna
    25. Szabla Dawid                15    495,21  IM   Gołkowice Łącko
    26. Matras Andrzej              15    497,66  IM   Limanowa 2
    27. Szczepaniec Tom. Patr.      15    503,75  IM   Jordanów
    28. Adam Zbigniew Biernat       15    503,82  IM   Limanowa
    29. Chrobak Stanislaw           15    540,46  IM   Gołkowice Łącko
    30. Ogorzałek Andrzej-Krzy      15    592,01  IM   Beskid Sądecki
    31. Kulpa Stanislaw             15    611,42  IM   Nowy Targ
    32. Augustyniak W. & Ł          15    614,52  IM   Gołkowice Łącko
    33. Gorski Kazimierz            15    641,13  IM   N Sącz-1
    34. Lesnicki Slawom.Ewelin      15    672,04  IM   Podhale Tatry
    35. Sekuła Grzegorz             15    715,08  IM   Beskid Sądecki
    36. Kurczaba Janusz             15    727,18  IM   N Sącz-3
    37. Galica Stanislaw            15    747,86  IM   Zakopane
    38. Tokarczyk A.W.- Lit.M.      15    753,84  IM   N Sącz-1
    39. Gabrys P. R. J              15    767,91  IM   Gołkowice Łącko
    40. Labuz Stanislaw             15    818,72  IM   Limanowa 2
    41. Bochniarz Jozef             15    828,63  IM   N Sącz-1
    42. Szczepaniak And. And.       15    847,94  IM   Podhale Tatry
    43. Chrobak Andrzej             15    937,65  IM   Waksmund
    44. Maciuszek Krzysztof         15    940,23  IM   Gołkowice Łącko
    45. Nowak Weronika Grzeg.       15    940,46  IM   Rabka
    46. Dawiec Slawomir             15    952,31  IM   Krynica
    47. Serafin Michal              15    955,66  IM   Limanowa 2
    48. Sawina Piotr                15    962,99  IM   Gołkowice Łącko
    49. Trzop Henryk                15    964,97  IM   Raba Wyżna
    50. Skałba Marek                15    981,45  IM   Gorlice
    51. Juszczak Pawel              15    990,75  IM   Jordanów
    52. Fidowicz Kazimierz          15   1019,24  IM   Krynica
    53. Rozum Wieslaw               15   1026,41  IM   Limanowa 2
    54. Arazny D. & Z.              15   1052,17  IM   N Sącz-2
    55. Straczek Jozef              15   1064,51  IM   Zakopane
    56. Kiełbasa Andrzej            15   1081,88  IM   Beskid Sądecki
    57. Bachleda Czeslaw            15   1084,59  IM   Zakopane
    58. Wojciak Leon                15   1085,39  IM   Rabka
    59. Maciuszek Zbigniew          15   1102,03  IM   N Sącz-1
    60. Olejarz Gabriel             15   1205,12  IM   Waksmund
 
Region IV:
    Lp. Hodowca                     konk. Pkt.      Kat.  Oddział
     1. Sowa Przemysław              57   2931,11  RegIV  Gorlice
     2. Jagiela R & M                57   2828,99  RegIV  Gołkowice Łącko
     3. Augustyniak W. & Ł           56   2855,29  RegIV  Gołkowice Łącko
     4. Chrobak Stanislaw            55   2715,40  RegIV  Gołkowice Łącko
     5. Pasak Andrzej Mateusz        54   2729,73  RegIV  Beskid Sądecki
     6. Waga Bogdan                  52   2686,33  RegIV  Jordanów
     7. Mól Czesław                  52   2372,09  RegIV  Limanowa 2
     8. Niznik Tadeusz               51   2668,08  RegIV  Rabka
     9. Olech Damian Dariusz         51   2603,58  RegIV  Beskid Sądecki
    10. Lesnicki Slawom.Ewelin       51   2536,26  RegIV  Podhale Tatry
    11. Mak Dariusz I Daria          50   2588,90  RegIV  Jordanów
    12. Skupien Andrzej              48   2333,57  RegIV  Zakopane
    13. Zasadni Piotr-Miecz          48   2275,83  RegIV  Gołkowice Łącko
    14. Ogorzałek Andrzej-Krzy       47   2407,96  RegIV  Beskid Sądecki
    15. Gorski Kazimierz             47   2284,65  RegIV  N Sącz-1
    16. Szczepaniak And. And.        46   2457,08  RegIV  Podhale Tatry
    17. Bachleda Czeslaw             45   2261,00  RegIV  Zakopane
    18. Kiełbasa Andrzej             44   2246,66  RegIV  Beskid Sądecki
    19. Węgrzyn Jan Halina           44   2076,23  RegIV  N Sącz-2
    20. Jarzebak Jozef               43   2456,07  RegIV  N Sącz-1
    21. Galica Stanislaw             43   2273,71  RegIV  Zakopane
    22. Poreba Tadeusz Jakub         43   2149,61  RegIV  N Sącz-3
    23. Szczepaniec Tom. Patr.       43   2104,26  RegIV  Jordanów
    24. Pawlak Kryst. Marzena        42   2223,99  RegIV  Gorlice
    25. Kunicki Stanislaw            42   2181,75  RegIV  Gołkowice Łącko
    26. Cichon A. Grywalski P.       42   2067,65  RegIV  Waksmund
    27. Maciaszek Halina             42   1918,06  RegIV  Gorlice
    28. Jedlecki Kazim. Grzeg.       41   2004,27  RegIV  Limanowa
    29. Konstanty Bochenski          41   1999,15  RegIV  N Sącz-3
    30. Babral Team                  41   1900,38  RegIV  Limanowa 2
 
Roczne 5 z 20
    Lp. Hodowca                   konk. Pkt.            Oddział
     1. Waga Bogdan                 45  1808,75  Rocz.  Jordanów
     2. Pawlak Kryst. Marzena       45  1760,92  Rocz.  Gorlice
     3. Sowa Przemysław             44  1748,45  Rocz.  Gorlice
     4. Kurczaba Janusz             45  1688,87  Rocz.  N Sącz-3
     5. Maciuszek Krzysztof         43  1671,82  Rocz.  Gołkowice Łącko
     6. Soboń Henryk                44  1655,04  Rocz.  N Sącz-1
     7. Matras Bogdan               42  1643,05  Rocz.  Raba Wyżna
     8. Beduch Daniel - Jan         45  1589,90  Rocz.  Krynica
     9. Kuzera Szymon               43  1579,85  Rocz.  N Sącz-1
    10. Olech Damian Dariusz        42  1577,35  Rocz.  Beskid Sądecki
    11. Mol Czeslaw                 41  1571,43  Rocz.  Limanowa 2
    12. Stawiarski Tadeusz 4        42  1566,67  Rocz.  N Sącz-1
    13. Kubiak Wiesław-Marcin       43  1556,36  Rocz.  Beskid Sądecki
    14. Bućko Łukasz                40  1555,83  Rocz.  Gorlice
    15. Gacek Andrzej               42  1550,23  Rocz.  Limanowa 2
    16. Grybos Joanna               40  1543,76  Rocz.  Gorlice
    17. Zięba Janusz                40  1536,19  Rocz.  Gorlice
    18. Nowak Weronika Grzeg.       43  1527,78  Rocz.  Rabka
    19. Bochenczak Jan              40  1527,12  Rocz.  Raba Wyżna
    20. Nowak Piotr                 40  1522,86  Rocz.  Gorlice
    21. Fiut Bogdan                 42  1515,65  Rocz.  N Sącz-1
    22. Kociolek Pawel              39  1515,05  Rocz.  N Sącz-1
    23. Luksa Stanislaw             41  1500,58  Rocz.  N Sącz-3
    24. Bodziony Stanislaw          41  1497,55  Rocz.  N Sącz-1
    25. Juszczak Pawel              40  1479,36  Rocz.  Jordanów
    26. Ceklarz Lukasz & Rafal      42  1472,28  Rocz.  Rabka
    27. Ogorzałek Andrzej-Krzy      41  1468,55  Rocz.  Beskid Sądecki
    28. Luksa Wieslaw               40  1454,35  Rocz.  N Sącz-3
    29. Skałba Marek                38  1443,38  Rocz.  Gorlice
    30. Jakubiec Andrzej            37  1441,35  Rocz.  Podhale Tatry
    31. Burdel Karolina Pawel.      40  1438,98  Rocz.  N Sącz-1
    32. Francuziak Andrzej          41  1422,32  Rocz.  Rabka
    33. Szczepaniec Krzysztof       38  1422,28  Rocz.  Jordanów
    34. Jedlecki Kazim. Grzeg.      38  1422,28  Rocz.  Limanowa
    35. Puto Jacek                  41  1418,36  Rocz.  Rabka
    36. Laskosz Jozef.Stanisl.      40  1408,48  Rocz.  N Sącz-3
    37. Konstanty Bochenski         39  1405,48  Rocz.  N Sącz-3
    38. Szczepaniec M. Anna         38  1385,72  Rocz.  Jordanów
    39. Wojtan Marian               37  1384,21  Rocz.  Podhale Tatry
    40. Arazny D. & Z.              38  1378,37  Rocz.  N Sącz-2
    41. Bawołek - Oleksowicz        37  1370,78  Rocz.  Gorlice
    42. Konieczny Ryszard           37  1367,21  Rocz.  N Sącz-1
    43. Sułkowski Robertpatryk      34  1366,71  Rocz.  Limanowa
    44. Toporkiewicz Tomasz         36  1364,84  Rocz.  Gorlice
    45. Kozak Andrzej               36  1358,73  Rocz.  Rabka
    46. Sekuła Grzegorz             37  1347,89  Rocz.  Beskid Sądecki
    47. Szwala - Matuszewski        39  1347,21  Rocz.  N Sącz-3
    48. Kowalczyk Pawel             43  1346,31  Rocz.  Waksmund
    49. Górka Grzegorz              39  1344,32  Rocz.  Beskid Sądecki
    50. Gawronek Jan                37  1340,30  Rocz.  Rabka
    51. Matras Pawel                39  1336,88  Rocz.  Limanowa 2
    52. Gorka B. - Rebiarz M        37  1335,84  Rocz.  N Sącz-3
    53. Cichon A. Grywalski P.      42  1318,89  Rocz.  Waksmund
    54. Plachta Stanislaw           37  1305,04  Rocz.  Limanowa 2
    55. Gołyzniak Marek             38  1301,94  Rocz.  Beskid Sądecki
    56. Pękala Przemys. Roman       38  1298,44  Rocz.  Beskid Sądecki
    57. Nieć Grzegorz               34  1284,86  Rocz.  Gorlice
    58. Maciuszek Kazimierz         30  1282,98  Rocz.  N Sącz-3
    59. Babral R. &  T.             37  1277,62  Rocz.  Limanowa 2
    60. Mak Dariusz I Daria         35  1275,84  Rocz.  Jordanów
    61. Lękawski Zbig.& Bern.       36  1275,41  Rocz.  N Sącz-1
 

 



Poprzednia  Następna

Strona: 2 z 27