Wyniki _2015 zakwalifikowane do weryfikacji


Dodano 3 września 2015 o godz. 20:26

ZESPÓŁ LOTNIKÓW
LP Nazwisko i imię Region Okręg Oddział Konk. Pkt.
1 Gabryś Piotr-Rafał IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 65 3721,63
2 Sekuła Grzegorz IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 60 3394,50
3 Olech Damian Dariusz IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 56 3140,99
4 Ogorzałek Andrzej-Krzysztof IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 55 3145,74
5 Waga Bogdan IV Nowy Sącz Jordanów 55 3111,75
6 Radzik Michał -Zdzisław IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 54 3119,61
7 Stanek Marcin IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 53 3146,04
8 Kiełbasa Andrzej IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 52 3053,79
9 Konstanty- Bocheński  IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 50 2856,81
10 Straczek Jozef         IV Nowy Sącz Zakopane 50 2845,08
11 Wronka Mieczyslaw IV Nowy Sącz Jordanów 49 2858,16
12 Wojtan Marian IV Nowy Sącz Jordanów 49 2840,89
13 Parzatka Katarzyna IV Nowy Sącz Nowy Targ 48 2811,03
14 Las Marian IV Nowy Sącz Waksmund 47 2614,78
15 Hajuk Ryszard IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 47 2711,44
16 Chruslicki Janusz   IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 46 2623,22
17 Brzana Tadeusz IV Nowy Sącz Nowy Targ 45 2627,86
18 Juszczak Pawel IV Nowy Sącz Jordanów 44 2591,70
19 Wieczorek Zdzislaw   IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 44 2520,85
20 Zając Zofia IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 44 2455,21
21 Wacťawik Ryszard IV Nowy Sącz Raba Wyżna 43 2677,09
22 Zając Józef IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 42 2388,08
24 Wegrzyn Jan      IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 41 2396,38
25 Szczepaniec T.M. IV Nowy Sącz Jordanów 41 2269,26

 

INTERMISTRZOSTWO
LP Nazwisko i imię Region Okręg     Oddział Konk. Coef.
1 Olech Damian Dariusz     IV Nowy Sącz Beskid Sadecki 18 494,03
2 Sułkowski Robert IV Nowy Sącz Limanowa 1 ? 518,81
3 Zając Józef             IV Nowy Sącz Beskid Sadecki 18 729,58
4 Ciurka Piotr IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 18 730,17
5 Florek Mirosław IV Nowy Sącz Limanowa 1 ? 770,30
6 Sekuła Grzegorz          IV Nowy Sącz Beskid Sadecki 18 882,31
7 Górski Kazimierz IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 18 882,90
8 Nowak Jan IV Nowy Sącz Limanowa 2 18 891,55
9 Mak Dariusz IV Nowy Sącz Jordanów 18 1000,89
10 Serafin Tomasz IV Nowy Sącz Limanowa 2 18 1003,98
11 Ogorzałek Andrzej -Krzysztof   IV Nowy Sącz Beskid Sadecki 18 1048,97
12 Babral T&R Babral IV Nowy Sącz Limanowa 2 18 1063,79
13 Serafin Michał IV Nowy Sącz Limanowa  18 1103,98
14 Opoka H-Konstanty A IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 18 1163,24
15 Maciuszek Zbigniew IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 18 1367,21
16 Górka Grzegorz          IV Nowy Sącz Beskid Sadecki 18 1633,53
17 Straczek Jozef IV Nowy Sącz Zakopane 18 1691,75

 

MISTRZOSTWO POLSKI KATEGORIA M
LP Nazwisko i imię Region Okręg Oddział Konk. Coef.
1 Mak Dariusz IV Nowy Sącz Jordanów 6 50,84
2 Pandyra Maciej IV Nowy Sącz Waksmund 6 62,30
3 Watlikiewicz A. IV Nowy Sącz Jordanów 6 67,03
4 Puto Jan IV Nowy Sącz Rabka 6 78,98
5 Olejarz Gabriel IV Nowy Sącz Waksmund 6 79,01
6 Maciuszek Kazimierz IV Nowy Sącz Nowy Sacz 3 6 94,70
7 Sekuła Grzegorz IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 6 99,55
8 Kiełbasa Andrzej IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 6 114,74
9 Wronka Mieczyslaw IV Nowy Sącz Jordanów 6 118,55
10 Kepa Damian IV Nowy Sącz Jordanów 6 125,68
11 Rapacz Danuta IV Nowy Sącz Jordanów 6 126,09
12 Chudy K. J. IV Nowy Sącz Jordanów 6 133,52
13 Sułkowski Robert IV Nowy Sącz Limanowa 1 6 135,75
14 Wacławik Ryszard IV Nowy Sącz Raba Wyżna 6 142,17
15 Szubryt Krystian Maciej IV Nowy Sącz Limanowa 1 6 143,63
16 Juszczak Pawel IV Nowy Sącz Jordanów 6 145,84
17 Francuziak Andrzej IV Nowy Sącz Jordanów 6 151,05
18 Niznik Kazimierz IV Nowy Sącz Jordanów 6 152,87
19 Luksa Wiesław IV Nowy Sącz Nowy Sacz 3 6 153,02
20 Puto Jacek IV Nowy Sącz Rabka 6 171,53
21 Grucel Andrzej IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 6 173,40
22 Janowiak Jan IV Nowy Sącz Waksmund 6 180,00
23 Macias Franciszek IV Nowy Sącz Jordanów 6 182,29
24 Chrobak Stanislaw IV Nowy Sącz Rabka 6 186,31
25 Matras Józef IV Nowy Sącz Limanowa 2 6 187,87

 

MISTRZOSTWO POLSKI KATEGORIA C
LP Nazwisko i imię Region Okręg Oddział       Konk. coef.
1 Zborowski Mirosław Stanisław IV Nowy Sącz Limanowa 1 9 53,11
2 Gabryś Piotr-Rafał IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 9 66,60
3 Komperda Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 9 73,59
4 Olech Damian Dariusz IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 9 98,09
5 Tempka Mariusz IV Nowy Sącz Jordanów 9 112,93
6 Marszalik Janusz IV Nowy Sącz Jordanów 9 118,40
7 Radzik Michał-Zdzisław IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 9 136,24
8 Nowak Jan IV Nowy Sącz Limanowa 2 9 137,02
9 Zywiec Bogdan IV Nowy Sącz Waksmund 9 157,35
10 Młynarczyk Janusz IV Nowy Sącz Limanowa 1 9 159,17
11 Pacho Marcin IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 9 163,67
12 Zborowski Marek IV Nowy Sącz Waksmund 9 166,44
13 Mak Dariusz IV Nowy Sącz Jordanów 9 169,47
14 Wojciak Leon IV Nowy Sącz Rabka 9 172,98
15 Pawliński Stanisław IV Nowy Sącz Limanowa 2 9 184,77
16 Watlikiewicz A. IV Nowy Sącz Jordanów 9 185,47
17 Duda Rafał IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 9 190,27
18 Majerczyk Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 9 194,34
19 Para Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 9 195,68
20 Smialkowski Jan IV Nowy Sącz Waksmund 9 201,41
21 Florek Mirosław IV Nowy Sącz Limanowa 1 9 201,42
22 Wojtan Marian IV Nowy Sącz Podhale-Tatry 9 203,30
23 Trzop Piotr IV Nowy Sącz Raba Wyżna 9 203,52
24 Zając Józef IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 9 203,82
25 Bochniarz Józef IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 9 207,58

 

MISTRZOSTWO POLSKI KATEGORIA B
LP Nazwisko i imię Region Okręg Oddział Konk. Coef.
1 Komperda Pawel IV Nowy Sącz Waksmund 16 138,37
2 Kowalczyk Jad. Piotr IV Nowy Sącz Podhale-Tatry 16 193,20
3 Para Jakub IV Nowy Sącz Waksmund 16 240,33
4 Konstanty Bochenski IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 16 252,51
5 Mrowca Pawel IV Nowy Sącz Waksmund 16 274,78
6 Komperda Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 16 304,72
7 Mak Dariusz IV Nowy Sącz Jordanów 16 329,34
8 Olech Damian Dariusz IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 16 344,45
9 Jakubiec Kamil IV Nowy Sącz Podhale-Tatry 16 366,66
10 Poreba Katarzyna IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 16 367,30
11 Ogorzałek Andrzej Krzysztof IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 16 378,59
12 Jakubiec Andrzej IV Nowy Sącz Podhale-Tatry 16 386,14
13 Chrobak Paweł IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 16 423,14
14 Zborowski Marek IV Nowy Sącz Waksmund 16 436,01
15 Para Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 16 444,14
16 Chrobak Stanislaw IV Nowy Sącz Rabka 16 445,17
17 Bodziony Stanisław IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 16 445,98
18 Ciurka Piotr IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 16 450,54
19 Janowiak Jan IV Nowy Sącz Waksmund 16 458,71
20 Pandyra Maciej IV Nowy Sącz Waksmund 16 477,64
21 Matras Bogdan IV Nowy Sącz Raba Wyżna 16 477,89
22 Majerczyk Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 16 481,93
23 Luksa Wiesław IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 16 484,87
24 Mroczek Bronislaw IV Nowy Sącz Nowy Targ 16 488,79
25 Michalik P-Krok IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 16 512,12

 

MISTRZOSTWO POLSKI KATEGORIA A
LP Nazwisko i imię Region Okręg Oddział Konk. Coef.
1 Olech Damian Dariusz IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 143,61
2 Radzik Michał-Zdzisław IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 336,54
3 Zając Józef IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 414,99
4 Gabryś Piotr-Rafał IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 20 430,05
5 Parzatka Katarzyna IV Nowy Sącz Nowy Targ 20 496,63
6 Zborowski Mirosław-Stanisław IV Nowy Sącz Limanowa 1 20 558,55
7 Górski Kazimierz IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 20 603,38
8 Para Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 20 614,13
9 Pacho Marcin IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 629,92
10 Bochniarz Józef IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 20 662,32
11 Tempka Mariusz IV Nowy Sącz Jordanów 20 663,31
12 Konstanty Bochenski IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 20 671,63
13 Cichon - Grywalski IV Nowy Sącz Waksmund 20 702,96
14 Talarczyk-Zygadło IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 20 711,87
15 Bochniarz Jan IV Nowy Sącz Nowy Sącz 1 20 721,43
16 Kalata Jozef IV Nowy Sącz Jordanów 20 734,34
17 Wojciak Leon IV Nowy Sącz Rabka 20 764,47
18 Zając Zofia IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 771,90
19 Macioł Mieczysław IV Nowy Sącz Raba Wyżna 20 793,16
20 Komperda Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 20 803,10
21 Nowak Jan IV Nowy Sącz Limanowa 2 20 810,19
22 Poreba Tadeusz-Jakub IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 20 830,24
23 Pawlikowski And-Janusz IV Nowy Sącz Zakopane 20 869,24
24 Ogorzałek Andrzej-Krzysztof IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 885,84
25 Mak Dariusz IV Nowy Sącz Jordanów 20 892,90

 

GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2015
LP Nazwisko i imię Region Okręg Oddział Konk. Pkt.
1 Olech Damian Dariusz IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 40 2461,88
2 Mak Dariusz IV Nowy Sącz Jordanów 40 2437,45
3 Wojciak Leon IV Nowy Sącz Rabka 40 2431,44
4 Gabryś Piotr-Rafał IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 40 2422,89
5 Zając Józef IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 40 2420,86
6 Radzik Michał -Zdzisław IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 40 2416,15
7 Nowak Jan IV Nowy Sącz Limanowa 2 40 2415,28
8 Para Stanislaw IV Nowy Sącz Waksmund 40 2409,18
9 Pandyra Maciej IV Nowy Sącz Waksmund 40 2405,85
10 Zywiec Bogdan IV Nowy Sącz Waksmund 40 2402,43
11 Sekuła Grzegorz IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 40 2391,14
12 Kiełbasa Andrzej      IV Nowy Sącz Beskid Sądecki 40 2380,84
13 Serafin Michał IV Nowy Sącz Limanowa 2 40 2379,44
14 Smialkowski Jan IV Nowy Sącz Waksmund 40 2377,28
15 Sroka Tomasz IV Nowy Sącz Jordanów 40 2376,23
16 Janowiak Jan IV Nowy Sącz Waksmund 40 2376,22
17 Luksa Wiesław IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 39 2372,06
18 Sułkowski Robert IV Nowy Sącz Limanowa 1 40 2365,17
19 Wacťawik Ryszard IV Nowy Sącz Raba Wyżna 40 2364,41
20 Luksa Stanislaw IV Nowy Sącz Nowy Sącz 3 40 2361,51
21 Zasadni Piotr-Mieczysław IV Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 40 2361,16
22 Niezabitowski Wiesław IV Nowy Sącz Limanowa 1 ? 2357,22
24 Rapacz Danuta IV Nowy Sącz Jordanów 39 2339,47
25 Kowalczyk Jad. Piotr IV Nowy Sącz Podhale-Tatry 40 2337,43

 


Komunikat


Dodano 30 sierpnia 2015 o godz. 12:00

Komunikat dot.lotników

Zarząd Okręgu zobowiązuje wszystkie oddziały do przesłania w wersji elektronicznej lotniki Tradycyjne oraz Kategorii najpóźniej wtorek 1 września do godz.10 celem stworzenia klasyfikacji

 

 


WYNIKI LOTOWE 2015


Dodano 27 sierpnia 2015 o godz. 21:37

Szanowni koledzy w związku z pomyłką przy podsumowaniu wyników zmianie uległa klasyfikacja w KAT.B i KAT. M dziękuję koledze Zdzisławowi Wieczorkowi za zwrócenie uwagi jeśli zauważycie jeszcze jakieś niejasności bardzo proszę o kontakt telefoniczny 604263780 Zbigniew Łękawski

 

 

 

 

W dziale wyniki lotowe dostępne są wyniki 2015 w kategoriach , GMP i INTERMISTRZOSTWO  w razie pomyłek lub pominięcia jakiegoś wyniku proszę o kontakt pod numerem telefonu 604263780 Zbigniew Łękawski 

 

 


Komunikat.


Dodano 18 sierpnia 2015 o godz. 13:29

 

Nowy Sącz, 14.08.2015 r.

Lp. dz. 6/15

 

Komunikat nr 5

Zarząd PZHGP Okręg Nowy Sącz, zobowiązuje oddziały do przesłania drogą elektroniczną, do 26.08.2015 ostatecznych wyników lotowych gołębi dorosłych. Zgodnie z regulaminem Okręgu w dniu 02.09.2015, będzie miała miejsce weryfikacja wyników. Oddziały sądeckie przywożą pełną dokumentację lotową na godz. 15.30, a oddziały podhalańskie na godz. 17.30.

 

 

 


SPISY MŁODYCH !!!!!!!!!!!!!!!!


Dodano 15 sierpnia 2015 o godz. 16:26

Przypominamy wszystkim rachmistrzom o obowiązku przesłania spisów oraz planów lotu na adres e-mail Okręgu przed pierwszym lotem konkursowym.

 

 

 

 


Wolfsburg 3 Start Gołębi !!!!!!!!!!!!!!!!!


Dodano 26 lipca 2015 o godz. 06:25

Gołębie z Okręgu Nowy Sącz  wystartowały z Wolfsburga w niedzielę 26 lipca o godzinie 615 

 

             Dobry lot





Ostatnio dodane listy konkursowe



Peine 3_OKRĘGOWY

25 lipca 2015

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2015-07-31 21:36
Wolfsburg 3_OKRĘGOWY

25 lipca 2015

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2015-07-31 21:32

Peine 2_OKRĘGOWY

11 lipca 2015

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2015-07-20 22:50

Peine 1_OKRĘGOWY

27 czerwca 2015

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2015-07-20 22:50

Przejdź do list konkursowych